Cyklistika

Tacx i-Magic - cyklotrenažér, který vás bude bavit

Někteří lidé jezdí na kole i v zimě, mě to ale pod nějakých 5°C venku nebaví. Zkusil jsem před rokem cyklotrenažér od Tacx, konkrétně jde o model i-Magic a spokojenost (za dobré ceny je prodává třeba Štěrba).

Většina lidí má doma rotoped. Taky jsem jeden měl, ale za poslední 4 roky jsem na něm jel přesně třikrát. Rotoped je nuda a neznám jediného člověka, kterého by bavil. Tacx je pravý opak, je mimořádně zábavný.

Celé zařízení přitom vypadá velice jednoduše:

Tacx i-Magic
Celý článek 9 komentářů