Cyklistika 4. května 2013 v 8:47 Radek Hulán 2 komentáře Parádní práce na kole, servis / renovace po 24.000 km Aneb co dělají mechanici Štěrba-kola.cz v zimě 🙂 Sdílet
Tak to smekám.
Super a cena?