Singltrek pod Smrkem

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Singltrek pod Smrkem

Cyklistika 08.06.12

Cyklisticky moc zajímavé jsou Jizerky a Singltrek pod Smrkem.


Komentáře

 1. 1 Michal Gigi 09.06.12, 10:06:17
  FB

  Má-li člověk možnost vyrazit ve všední den, tak jsou singletreky super zábava. Čím se na trase pohybuje více lidí, tím požitek z jízdy klesá. Na úzké cestě neustále někoho dojíždět/být dojížděn nebo potkávat v protisměru je opravdu opruzné.

 2. 2 Radek Hulán 09.06.12, 10:06:32
  FB

  [1] jo, to je mi jasné, že o víkendu tam asi bude narváno. Taková "městská cyklostezka" v Jizerkách :)

 3. 3 Milan Cisak 09.06.12, 01:06:14
  FB

  Chci vyvrátit co pánové povídají. Jezdím na singltrek o víkendu a na singltreku jsem se ještě nesetkal, že by někdo někoho blokoval. Singltrek je velký 60km a skládá se z několika stezek různé náročnosti. V sobotu předjíždím na modrém singltreku maximálně 5 lidí.
  Chci také vyvráti slova městská cyklostezka - toto je omyl. Cyklostezka vede lesem, takže jedete mezi stromy, různě se klikatí a na stezce jsou hupy (různé kopečky). Stezka je sice úzká, ale když někoho dojedete a zavoláte slovo Stopa, tak Vám cyklista okamžitě uvolní cestu.
  Městské cyklostezky jsou široké betonové silnice, kdežto singltrek je úzká stezka vedoucí lesem.
  Kdo nechce narazit na skoro žádného člověka, tak může vyrazit ve všední den. To je singltrek pod Smrkem skoro pustý.
  Videa ze singltreku pod Smrkem:
  http://www.singltrekpodsmrkem....

 4. 4 Radek Hulán 09.06.12, 03:06:30
  FB

  [3] díky za upřesnění. O to raději se tam podívám. Ale raději stejně v pracovní den ;)

 5. 5 Roman Pagač 12.06.12, 07:06:41
  FB

  Zdravím Radku,

  klidně můžete i o víkendu, ale brzo ráno od cca 10:00 tam jsou i děti. To si moc nevychutnáte rychlost mezi stromy. A můžete křičet STOPA a nic se nestane. Doufám, že se tam ještě letos dostanu, je to tam opravdu super.
  Pokud máte zájem na Youtube mám videa ze Singltreku.
  kanál Roman Pagač

 6. 6 Jiří Šreier 15.06.12, 11:06:04
  FB

  Dobrý den,
  rád bych také přispěl se svou troškou do mlýna, protože Singltrek pod Smrkem jsem si doslova zamiloval a pár kilometrů tam již "nakroutil":
  Vždy jsme tam byli v partě o víkendu. Nikdy se mi nestalo, že bych se potýkal se "zácpou". O víkendu samozřejmě někoho potkáte, ale stačí často jen pár metrů za pomalejším jezdcem absolvovat jeho tempem, odfrknout si, a pokud není hluchý, uhne po chvíli sám, není ani nutné se hlásit :-)
  V protisměru jsem ještě jezdce nepotkal - singltrek je JEDNOSMĚRNÝ a zdá se, že návštěvníci to dodržují :-)
  V současné době čítají všechny okruhy cca 72km a je to na jeden den poctivého ježdění právě dost! Garantuji, že každý si tam najde ten "svůj" úsek a za víkend se tam můžete skutečně kvalitně "zgumovat"!!!
  Nezbývá než doufat, že se časem dočkáme podobného ráje i na dalších místech ČR, pod Smrkem to rozhodně vzali za ten správný konec a já jejich konání hodnotím pěti lvíčky se zdviženým ocasem! Jedinou slabinou jsou omezené možnosti doplnění energie po cestě, ale i na tom se pracuje.
  Návštěvu všem vřele doporučuji!!!