Udělal jsem si vlastní DTD, který rozšiřuje XHTML 1.1 o moduly pro iframe a target. Důvod pro použití iframe je statistika iAudit, která se vkládá právě přes iframe, a použití target se mi jeví vhodnější než klička přes JavaScript.
Takto vypadá finální DTD:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<!ENTITY % xhtml-datatypes.module "INCLUDE">
<![%xhtml-datatypes.module;[
<!ENTITY % xhtml-datatypes.mod
PUBLIC "-//W3C//ENTITIES XHTML Datatypes 1.0//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml-modularization/DTD/xhtml-datatypes-1.mod">
%xhtml-datatypes.mod;]]>
<!ENTITY % xhtml-qname.module "INCLUDE">
<![%xhtml-qname.module;[
<!ENTITY % xhtml-qname.mod
PUBLIC "-//W3C//ENTITIES XHTML Qualified Names 1.0//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml-modularization/DTD/xhtml-qname-1.mod">
%xhtml-qname.mod;]]>
<!ENTITY % iframe.qname "%XHTML.pfx;iframe">
<!ENTITY % Misc.extra "| %iframe.qname;">
<!ENTITY % xhtml11.dtd PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.1//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml11/DTD/xhtml11.dtd">
%xhtml11.dtd;
<!ENTITY % xhtml-iframe.module "INCLUDE">
<![%xhtml-iframe.module;[
<!ENTITY % xhtml-iframe.mod
PUBLIC "-//W3C//ELEMENTS XHTML Inline Frame Element 1.0//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml-modularization/DTD/xhtml-iframe-1.mod">
%xhtml-iframe.mod;]]>
<!ENTITY % xhtml-target.module "INCLUDE">
<![%xhtml-target.module;[
<!ENTITY % xhtml-target.mod
PUBLIC "-//W3C//ELEMENTS XHTML Target Module//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml-modularization/DTD/xhtml-target-1.mod">
%xhtml-target.mod;]]>
DTD je k volnému soukromému i komerčnímu použití.
Junction od Sysinternals




TinyMCE pod Operou 9.0 TP1
Creative X-Fi ovládací panel v režimu Game Mode