Stubaier Gletcher 2013

Azuro, -15°C a opět božské lyžování na ledovci (Stubaier Gletcher) ve 3 300 m n. m. Foceno Nokia Lumia 1020 telefonem.

Album: Stubaier Gletcher 2013
Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013Stubaier Gletcher 2013

Případně i pár fotek z roku 2011.

A David testoval GoPro Hero3 kameru:

Komentáře 2

  1. #1 Martin Novák

    Fotky super, u videa jsem měl pocit, že spadnu ze židle protože jezdím na druhou stranu 🙂..

  2. #2 Jan Ptáček

    Taky jsem byl minulý rok, díky za připomenutí 🙂 Prostředí krásné, ale... mě osobně sjezdovky moc nevyhovovali - většina sjezdovek dost úzkých - což primárně nevadí, ale asi jsme měli smůlu a bylo tam o dost více lidí než jste měli Vy a místy musel člověk až zastavit, vzhledem k bezpečnosti ostatních...