Sunnysoft Contacts - luxusní Windows Mobile kontakty

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Sunnysoft Contacts - luxusní Windows Mobile kontakty

Petr Mahdal mi dnes poslal licenci na Sunnysoft Contacts, s omluvou za nevyžádaný email. Musím říci, že podobných nevyžádaných emailů bych rád přijímal několik denně, aplikace Sunnysoft Contacts je totiž naprosto fantastická. :-)

Hlavní činností na libovolném telefonu, chytré telefony s Windows Mobile nevyjímaje, je volání, posílání SMS, MMS a emailů. Ve standardním Windows Mobile zařízení (bez doplňkového software) toto není zrovna snadné, protože vybrat si ten správný kontakt třeba z tisícovky existujících a získat na jednom místě přehled o jeho komunikaci (SMS, MMS, email, hovory) v podstatě není možné.

Používal jsem na to vestavěný SmartDialing, zkoušel jsem Inesoft Address Book a SBSH ContactBreeze, ale nic se nevyrovná novince Sunnysoft Contacts.

Základem aplikace je samozřejmě zobrazení kontaktů, v nichž můžete vyhledávat pomocí horní lišty dle prvního písmene, popřípadě pomocí velké spodní klávesnice formou sekvenčního hledání, cosi na způsob T9. A protože se jedná o českou aplikaci, podporuje nativně i "nabodeníčka" ve jménech a příjmeních, či názvech firem, takže nemusíte po instalaci nic hackovat pro jejich podporu (jako u jiných produktů).

SunnySoft Contacts SunnySoft Contacts

Design celé aplikace je velice povedený, ve stylu Windows Mobile 6, což vám ovšem bude mírně vadit na starších Windows Mobile 5 ROM.

U každého kontaktu máte velká tlačítka telefonu, emailu a SMS, popřípadě i fotografii kontaktu, jedním kliknutím na tuto ikonu kontakt zavoláte, či napíšete mu zprávu. Je to opravdu rychlé, a hlavně se to dá ovládat i prstem za jízdy v autě, protože klávesy jsou příjemně předimenzované.

Výborná funkce je i zmíněná historie, u každého kontaktu se můžete podívat na seznam hovorů pro/od něj, seznam SMS, MMS a emailů, a případně na podrobnosti daného hovoru či zprávy.

SunnySoft Contacts SunnySoft Contacts

Bohaté jsou i možnosti nastavení, ovlivnit můžete de-facto celý vzhled a fungování aplikace.

Sunnysoft Contacts se vstup na trh povedl, přestože se jedná o verzi 1.0, porazil veškeré "zavedené" konkurenty. Stabilita je při testování 100%. Cena 299 Kč (včetně DPH) za níž se aplikace online prodává je dle mého mínění opravdu nízká (vzhledem k užitku), a každému doporučuji tento produkt ke koupi. Stane se vaší nejpoužívanější aplikací…


Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem