E-mail na jedno použití

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

E-mail na jedno použití

Počítače 15.01.11

Znáte to, nějaká webová stránka po vás vyžaduje e-mail a vy se bojíte jí ho dát z toho důvodu, aby Vás nespamovali ještě půl roku poté, co jim e-mail dáte. Pokuď řešíte právě tento problém, pomůžou vám následující dvě služby.

Mailinator

Asi nejznámější služba tohoto druhu, stačí zadat adresu cokoliv@mailinator.com, přijít na www.mailinator.com a zkontrolovat si inbox pro cokoliv. Žádné heslo není třeba, stačí jen jméno schránky, které jste použili. Nevýhoda tohoto systému je ta, že mail nezůstane ve vaší poště a například mailinator.com není moc dobrý v zobrazování obrázků a různých příloh.

mailinator

Melt Mail

Službu meltmail.com mám mnohem raději než Mailinator. Proč? Protože MaltMail vytvoří pro vaší e-mailovou schránku alias, který platí pouze po omezenou dobu (3-24 hodin). Výhody MeltMailu jsou jasné, poštu si přečtete ve svém e-mailovém klientu, kde je také uchovávána a zároveň nikdo nezná vaší e-mailovou adresu.

meltmail

O autorovi

Autor píše blog markoniuss.blogspot.com, kde se o něm můžete dozvědět veškeré informace


Komentáře

 1. 1 Radek Hulán 15.01.11, 05:01:37
  FB

  Podobných služeb znám asi 200. Jsou všechny blokované při registraci a dělá to čím dál více webů, které nemají zájem o anonymní exoty ;)

 2. 2 (deleted) 16.01.11, 06:01:54
  FB

  Keby začal samotný Melt Mail predávať adresy spammerom, bol by to geniálny ťah :)

 3. 3 Radek Šima 17.01.11, 04:01:52
  FB

  ja nevim, ja mam jednu mailovku na takovyto registrace... To je podle me tak nejlepsi reseni :)

Nový komentář