Adobe Creative Suite Master Collection za 900 Kč měsíčně

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Adobe Creative Suite Master Collection za 900 Kč měsíčně

Adobe s CS6 sadou vsadilo kromě klasických prodejů krabicových balení i na pronájem software. Místo koupě balíku CS6 Master Collection za cenu 50.000 Kč + DPH si jej můžete pořídit na pronájem. Do konce srpna (update: akce byla prodloužena, platí i nyní) platí zvýhodněná cena € 36.89 / měsíc, tedy cca 900 Kč včetně DPH, více na creative.adobe.com/plans - pokud vlastníte alespoň CS3.

Za 2 roky používání kompletní CS6 Master Collection sady zaplatíte zhruba 21.000 Kč s DPH, což je výrazně méně než při pořízení krabicového balení. A také si lépe rozložíte finance.

Adobe Creative Cloud Plans

V ceně pronájmu Adobe Creative Cloud máte veškeré aplikace, které Adobe nabízí, od Photoshopu, přes InDesign, Dreamweaver, po LightRoom, plus dotykové aplikace pro iPad a Android zařízení, 20GB úložiště pro soubory a cloudové Adobe služby.

Aplikace jsou samozřejmě vždy v posledních verzích, a pokud je po dobu předplatného vydán nový release, máte na něj automaticky nárok.

Creative Cloud aplikace

Při instalaci již nezadáváte sériové číslo, ale přihlašujete se pod váš Adobe ID účet, s nímž jsou Creative Cloud služby svázené. Instalaci sady je možné provést na dvou stanicích (otestován desktop + notebook).

Dle technického dokumentu by mělo být možné mixovat nejen jazykové mutace aplikace (Photoshop si zvolíte v češtině nebo angličtině, jak vy preferujete), ale i Windows a OS X.

Instalace aplikací z Creative Cloud

Dle mého jde v tuto chvíli o nejvýhodnější možnost licencování (více viz creative.adobe.com/plans).


Komentáře

 1. 1 Tomáš Kryčinský 28.08.12, 12:08:44
  FB

  Jak je to s použítím na stolním PC s Win a notebooku s MacOS? Stačí jeden pronájem nebo se musí pořídit dva tak jako je to nyní s koupí krabicové verze?

 2. 2 Tom Hnatovsky 28.08.12, 02:08:16
  FB

  [1] Jedna licence stačí pro provoz software na dvou pracovních stanicích bez omezení operačního systému (klidně jeden Win a druhý Mac - sám to tak provozuji)

 3. 3 Libor Foltýnek 30.08.12, 10:08:04
  FB

  Tom: pokud chcete kombinovat Mac a Win, musíte mít tu elektronickou "multilicenci", klasická krabice toto neumí. Resp. já mám "jen" CS6 základní verzi, master nevyužiju, a tam to tak určitě je.

 4. 4 Čeněk Štrichel 16.09.12, 12:09:20
  FB

  Chtel jsem upozornit na chybu: "Za 2 roky používání kompletní CS6 Master Collection sady zaplatíte zhruba 21.000 Kč " to by byla pravda, kdyby oba dva roky byly za akcni cenu, jenomze ten druhy uz nebude, takze zaplatite temer 30 000.

  Po teto akci vas kazdy rok prijde na 18 000 Kc, pricemz Adobe bude mit cyklus updatu jednou za rok a pul a to se bude jednat pouze o pulkove verze (5.5, 6.5), takze prepocteno na penize, vas predplatne pro tento update vyjde na 27 000 Kc, pricemz klasicky update o pulkovou verzi stoji nyni 15 000 Kc. Update o celou verzi vyjde na 26 000Kc, takze stale levneji nez pulkovy update pres cloud.

  Osobne mi tato cenova politika prijde naprosto mimo, zaplatite vice a jeste se upisete k nutnosti neustale platit. Ano porizovaci naklady jsou ze zacatku vyssi bez cloudu, ale velice rychle se vam to vrati. Dovedu si to predstavit snad jen v pripade, kdy narychlo potrebujete ve firme nekolik licenci softwaru na par mesicu. Jinak ruce pryc od Adobe Cloud, ve firme jsme o tom taky uvazovali, ale po prepocteni to je past na uzivatele ... nebo jsem nekde udelal chybu? :)

 5. 5 Jan Stránský 09.02.14, 10:02:24
  FB

  Díky za článek. Dělám z domova webové stránky na zakázku (http://itresources.cz/ - zde koukám na práci, kdyby se taky někde chtěl mrknout) a po x vyzkoušených programů jsem nakonec zakotvil tady u toho. Dreamweaver se mi zdá jako nejlepší program pro dělání webu...nebo znáte někdo něco lepšího?