Velká recenze HTC TyTN (odkaz)

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Velká recenze HTC TyTN (odkaz)

Martin Šimon publikoval na gsm4u.cz velkou recenzi špičkového komunikátoru HTC TyTN, takže pokud o něm uvažujete, doporučuji k přečtení:

Kromě toho vyšla i recenze na MobilMania.cz, nicméně nejedná se o praktické zkušenosti.


Komentáře

 1. 1 Dave 20.11.06, 16:32:39
  FB

  Docela zajimavé čtení Radku, nedávno jsem měl možnost se s tímto komunikátorem setkat. Je to skutečně výborný nástroj, všem vřele doporučuji.

 2. 2 Andre 25.11.06, 16:10:58
  FB

  Super věcička, kde tohle zařízení obvykle nosíte? Já mám telefon na klipu za páskem, tohle bych tam nosil zřejmě taky. Jde mi o praktičnost, přecijen je to trošku větší a těžší, než mobil.

 3. 3 rbarsa 05.01.07, 12:44:13
  FB

  Radku,používám stejně jako ty HTC TyTn který jsem zakoupil před více jak měsícem a kromě té spousty spokojenosti tu mám i negativní postřehy.

  - Klávesnice se lehce vysunuje a nemá pojistku, proto často dochází k nechtěnému vysunutí při manipulaci,či mačkání bočních tlačítek, nemluvě o fotoaparátu, kde prostě stisk spoušte bez vysunutí klávesníce je téměř nemožný. Samozřejmě si potom zase zaklapnu, dojde však k přeflipování obrazu o 90% a chvilkového zmražení funkcí telefonu.
  -Hlasitá hansfree je nejem že nekvalitní v poslechu, ale také druhá strana vás velice špatně slyší a často zvuk vypadává úplně.
  -Při 30% baterii a méně fotoaparát fotí pouze černé a šedé snímky.Často se také stává, že z režimu focení vás to vyhodí do windows mobile systému a zpět do fotoaparátu se dostanete až po resetu. Při pokusu dostat se zpět do fotoaparátu vám to napíše, že fotoaparát je právě používán.
  -Fotografie z kamery je při horších světelných podmínkách velice mizerné a nepoužitelné (srovnáváno s Sonyericson 2Mpix K ...cosi)
  - Reakce na tlačítka telefonu jsou taky dosti pomalé a při stisknutí červeného tlačítka zavěsit, počítám raději do 4, než něco opět řeknu.

  Proto se ptám, máte také podobné zkušenosti? Jinak jsem opravdu velice spokojený lastník tohoto malého génia.

 4. 4 Radek Hulán 05.01.07, 13:50:02

  [3] považoval bych to za vadu tvého kusu, klávesnice TyTN se rozhodně sama či lehce nevysunuje. Ohledně pomalosti tlačítek, doporučoval bych flash poslední verze ROM, TyTN je s ní úžasně rychlý.

 5. 5 rbarsa 05.01.07, 22:55:31
  FB

  Radku,
  díky za odpověď.O flash jsem se pokoušel, bohužel nedokážu downgrade firmwaru. Co se týče ostatních mých připomínek, máš podobné problémy? Děkuji

 6. 6 Křikavová 17.01.07, 16:16:33
  FB

  Dobrý den všem, máte někdo zkušenost s fungováním hands free v autě? jde mi nejen o uživatelský komfort, ale i hands free jako takové. Máte nějaké doporučení? Díky Al

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem