SEO administrator zdarma

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

SEO administrator zdarma

SEO administrator, neboli link popularity checker, je nástroj pro SEO analýzu v ceně $150 dostupný zcela zdarma pokud na svůj web umístíte jeden dříve uvedený trvalý odkaz. Pro stránky s GPR>=6 postačí odkaz kdekoliv, tedy například v tomto článku, který za pár dní zmizí z titulní strany kamsi do archívů s GPR podstatně nižším… Myslím si, že to je oboustranně výhodná nabídka, přestože pro češtinu má tento software poměrně podstatné mouchy (pro angličtinu je ale velice dobře použitelný)…

SEO administrator

Komentáře

 1. 1 AD 23.01.06, 09:10:21
  FB

  trocha blbá otázka,ale...čo je to GPR? (ano, chápem ,dáky rating, ale čoho?(googla?)a kde sa dá zistiť?)

 2. 2 Jan Rozehnal 23.01.06, 11:05:26
  FB

  Zkoušel jsem demo, nevypadalo zle. Akorát si nejsem jistý jestli je možné přidávat vlastní vyhledávače atd. Ale asi ne.

 3. 3 Mrazik 23.01.06, 11:27:32
  FB

  [2] GPR = Google page ranking - prakticky určuje jak vysoko se zobrazuje web v googlu při vyhledávání

 4. 4 Vesta 23.01.06, 13:05:13
  FB

  [3] To je docela nepřesné tvrzení. GPR bude jedním z mnoha faktorů, který ovlivňuje pozici dané stránky ve vyhledávači (v tomto případě google). Mezi další faktory bude patřit hustota klíčových slov, počet a tvar zpětných odkazů a spousta dalších on-page a off-page faktorů.
  Jinak jako nástroj to vypadá docela zajímavě a protože mám GPR pouze 5, tak na to tři odkazy docela rád obětuji :-)

 5. 5 Vesta 23.01.06, 17:29:10
  FB

  Příjemně mě překvapila rychlá reakce. Uvedl jsem odkazy na webu, poslal jsem email a za tři hodiny jsem dostal odpověď s kódem a žádostí o změnu textu odkazu. Ještě předtím jsem psal na jiné české maily, kde jsem chtěl koupit nějaký jiný software a do teď žádná odpověď.

  Díky za tip.

 6. 6 dannick 24.01.06, 00:53:19
  FB

  Omlouvam se ze pisu bez diakritiky - hacky, carky bohuzel nemam :-)

  Chtel jsem jen upresnit o cem je tu vlastne rec.
  Page Rank o kterem se tu bavime neni GPR(Google Page Rank), ale GTPR(Google Toolbar Page Rank).

  Rozdil mezi GPR a GTPR je zasadni, protoze GTPR nabyva hodnot 0 az 10 a je pouhou odvozeninou skutecneho PR, ktery se spocitat da mimochodem take.

  Podstatne ale je, ze SEO je z valne casti o obsahu(predevsim copywritingu) a ne o vysi GTPR. Vysoka navstevnost sama o sobe nezaruci noveho klienta. Tim se vlastne dostavame k tomu, ze dulezitejsi ve skutecnosti je SEM. Jsou to dve neodlucitelne veci!

  Dokud radoby SEO odbornici nepochopi, ze triky, utilitky a podobne zalezitosti jsou na "optimalizaci pro navstevniky" to nejmensi... nebudou nikdy odborniky.

 7. 7 Vesta 24.01.06, 09:13:14
  FB

  [6] Z části s tvým názorem souhlasím, ale nedávno jsem se setkal s jedním webem, který měl pěkný design, dobré texty a firma má docela známé jméno. Dalo by se říci, že by měl být úspěšný. Nebyl. Například hlavička s názvem firmy byla řešená pouze jako obrázek bez textové alternativy a proto bylo skoro nemožné tuto firmu na intenetu najít podle názvu. Asi bychom se dostali k debatě typu co je správný webdesign a když je web správně udělaný, zda potřebuje ještě SEO nebo SEM. Podle mého je to případ od případu. Pokud budu nabízet ubytování v Praze nebo třeba prodej ojetých aut, tak se bez SEO (často i SEM) neobejdu.

 8. 8 sibep 03.10.06, 09:15:59
  FB

  no ja pouzivam web ceo a jde si stahnout i verzi zdarma, je tak trochu vice okuchana ale par veci umi i dobre a hlavne umi ceske vyhledavace!!doporucuji

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem