Resco uvádí inovativní Keyboard Pro 5.0

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Resco uvádí inovativní Keyboard Pro 5.0

Slovenská společnost Resco uvedla poměrně zajímavou klávesnici pro Windows Mobile zařízení, a to ve verzi Resco Keyboard Pro 5.0. Základní vzhled je poměrně značně inspirován klávesnicí na iPhone, ale vše je (samozřejmě) výrazně zlepšeno.

Kromě základní sady znaků můžete po stisknutí přeřazovače psát i znaky s diakritikou, speciální znaky a čísla, a k dispozici máte rovněž kalkulačku. S touto klávesnicí je velice snadné napsat SMS jen jednou rukou i na zařízení, které nemá klávesnici hardwarovou.

Resco Keyboard Pro se hodí k použití nejen na zařízeních bez klávesnice (HTC Touch či HTC Artemis), ale i na takovém HTC TyTN / Kaiser s výsuvnou hardwarovou QWERTY klávesnicí je vhodné ji instalovat. Pokud se vám totiž na zadání pár slov nechce Kaiser otevírat, je díky Keyboard Pro 5.0 výborně použitelné zadávání znaků i bez stylusu.

Resco Keyboard Pro 5.0 Resco Keyboard Pro 5.0

Další možnosti číselné klávesnice jsou následující:

Resco Keyboard Pro 5.0 Resco Keyboard Pro 5.0

Komentáře

 1. 1 Petr Řezníček 17.01.08, 22:29:04
  FB

  Nevím proč mi tato klávesnice připomíná PocketCM - http://pocketcm.com/keyboard2.php,... která je zdarma.

 2. 2 Petr Sládek 17.01.08, 22:48:15
  FB

  Omlouvam se na Offtopic, ale v článku o Windows Live je zmíněna existence Live klienta i pro Windows Mobile 5, bylo by možné sem hodit nějaký odkaz? Na stránách MS sem to nikde nenašel. Předem díky

 3. 3 Milan Krátký 18.01.08, 11:06:18
  FB

  Mne si získala Zoomboard od Vita.

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem