Macromedia představí za týden nové Studio 8

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Macromedia představí za týden nové Studio 8

Macromedia Studio 8

Macromedia je společnost známá svými vynikajícími a inovativními produkty pro potřeby webdesignu, ať už je to Flash, Dreamweaver, Fireworks či Freehand. Její současná produktová řada je dosud v podstatě bez konkurence, přestože je již 2 roky stará.

Příští týden se bude v Kongresovém centru (Praha 4) konat prezentace nové řady produktů Studio 8, pokud se jí chcete rovněž zúčastnit, můžete se zdarma zaregistrovat.

Zajímavé nebudou jen nové technologie, ale pro mě osobně i ceny Studia 8, dosavadní Studio MX 2004 bylo totiž prodáváno za velice rozumné ceny. Nicméně Macromedia byla odkoupena společností Adobe, která je naopak známá extrémně předraženými produkty. Nechme se tedy překvapit.

Osobně jsem se na prezentaci registroval, a to nejen proto, že mám kancelář ve stejné budově, co se bude prezentace konat :-)


Komentáře

 1. 1 Tinek 05.09.05, 06:23:55
  FB

  Já jsem se registroval již minulý týden :) Třeba se Radku setkáme :)

 2. 2 Milan 05.09.05, 13:19:22
  FB

  Upgrade se jiz nekolik let pohybuje kolem 15.000 Kc a ani ted to nevypada jinak. Neni to malo, ale za nekolik produktu ani extremne hodne...

 3. 3 PumliCZ 05.09.05, 23:47:45
  FB

  zajímá mě, jak to bude teď s dreamwaverem vs golive, když teda to macro patří adobe, a golive2 vyšlo taky teď nedávno... :-/

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem