Když je konkurence neschopná, zkouší udávat…

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Když je konkurence neschopná, zkouší udávat…

Konkurence je zjevně naprosto zděšena mimořádně kvalitním SEO u redakčního systému F-ART:CMS, a tak zkouší anonymně udávat. Ondřej Procházka z Jyxo.cz mi poslal kopii jednoho udavačského emailu od neúspěšné konkurence F-ART AGENCY, s.r.o., který byl, mírně řečeno „přehnaný“.

Mám z toho radost, mimořádné úspěchy F-ART:CMS a obrovská návštěvnost WELL.DONE vzbuzuje zjevně hromadu malé české závisti a nenávisti. Jen skutečný úspěch může být takto nenáviděn, průměrnost je lidem lhostejná.

Jsem moc rád, že F-ART:CMS je nejúspěšnější český redakční systém s tisíci instalacemi po celém světě, zatímco jiné firmy se babrají na kusech instalacích s jejich často nestabilními CMS.

Milan Kryl mi poslal email, že stejné udání byl adresováno i na Centrum.cz, a toto je jeho odpověď: Dobry den, uvadite, ze Jyxo zaregistrovalo anonyma, tak se vam musim priznat, ze podobny mail dorazil i k nam. Pravdepodobne to bude jen jeden zavistivy jedinec. Preposilam zcestnou stiznost, ktere samozrejme nebylo vyhoveno.


Komentáře

 1. 1 Marty 26.01.06, 17:09:05
  FB

  Myslím že v česku již žiji dlouho, abych mohl jen potvrdit, že úspěch na sebe váže nenávist druhých.

  Skoro mě ale štve, že si tu neuvedl celý email, velice by mě zajímalo o co šlo a určitě nejsem sám.

 2. 2 Lastur 26.01.06, 17:10:29
  FB

  To je hnus. Je mi smutno z toho jak jsou lide podlí. Na co si ten bonzáček stěžoval? To je zade jeden z těch co by nejradši aby KSČSSD zavedla kontrolu internetu!

 3. 3 Radek Hulán 26.01.06, 17:13:37

  [2] stěžoval si, že v XHTML kódu je display:none pro H1, který nesl ovšem informaci, která jinak byla na grafickém logu (jinak řečeno, pokud si vypnu CSS a obrázky, uvidím ono H1), což je naprosto normální CSS design, a používá jej milión webů.. Běžně se to řeší tak, že se nastaví margin:-2000px, což je v praxi identické mému řešení s display:none, vyhledávač a člověk bez CSS to vidí, při normálním prohlížení to vidět není. Je to naprosto SEO košer řešení..

 4. 4 Vesta 26.01.06, 17:21:10
  FB

  Řešení přes záporný margin je z pohledu přístupnosti naprosto špatné. Já jsem na toto téma narazil před cca dvěma lety u Pixyho řešení a nemůžu si ho vynachválit http://www.wellstyled.com/css-...

 5. 5 Radek Hulán 26.01.06, 17:29:09

  [4] souhlas, řešení přes z-index je lepší pro přístupnost, z hlediska SEO je to ale identické..

 6. 6 Ondřej Kokeš 26.01.06, 17:56:22
  FB

  [3] Jen nastává problém u hlasových čteček, což už je trochu horší.

 7. 7 Tinek 26.01.06, 18:50:44
  FB

  Radku, nezbývá než gratulovat :) Držím Ti palce jen tak dále. Díky za skvělý BlogCMS.

 8. 8 Lada 26.01.06, 19:53:59
  FB

  V USA je naprosto běžné chlubit se svými úspěchy, např. při nástupním pohovoru je to téměř nutnost... Tady se nesmí vyčnívat ničím, ani návštěvností, ani kvalitou a původností. Doporučuju jen pohlavním údem směrem k závistivým nickám... To se snad ještě může.

 9. 9 Stříbný 28.01.06, 20:56:25
  FB

  Je to pro čtečky horší, protože pak text nepřečtou (údajně). Sice nevím proč to dělají, ale přes display:none se mi zdá řešení dostatečné. Jinak neuvedeš tu "konkurenci" ? Rozhodně by to zajímalo spoustu lidí, a nemusíš na ně přece odkazovat.

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem