HTC: nejluxusnější telefony se dnes dělají na Taiwanu

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

HTC: nejluxusnější telefony se dnes dělají na Taiwanu

HTC TyTN II - nejlepší telefon současnosti

Tři roky dozadu jsem ještě firmu HTC neznal. Výraz kvality a dokonalosti byl pro mne SonyEricsson (dříve jen Erissson s jeho legendární "T" řadou), a synonymum rozpadajících se bakelitových hraček zase Nokia (měl jsem třeba úděsnou Nokia 8310, od té doby ale Nokia šla nahoru). Dnes ale Finsko a Švédsko hrubě zaostává v inovacích a Taiwan přebírá žezlo nejlepších telefonů.

Podívejte se na nabídku HTC. Samé luxusní, fantastické produkty s Windows Mobile, většinou  s integrovanou citlivou GPS, Bluetooth, Wifi, GPRS/EDGE, 3G (UMTS), fotoaparátem, dotykovým displejem či s hardwarovou klávesnicí. HTC je zajímavé v tom, že nedělá žádné low-endy, jen drahý luxus.

HTC neprodává své produkty jen samotné, ale mohutně je propagují i operátoři, takový kultovní MDA vario není nic jiného než brandovaný HTC. Samozřejmě, cena není nejnižší, jedná se spíše o směrování na korporátní (TyTN II) a náročnou soukromou klientelu (Touch Cruise).

Dnešní nejlepší profi telefon od HTC je již zmíněný HTC Kaiser aka HTC TyTN II. Prodává se volně, ale má jej ve své nabídce i O2, T-Mobile a Vodafone. Žádný z operátorů si nemůže dovolit HTC ignorovat, jeho produkty patří dnes k naprosté špičce. Velice populární je také HTC Touch, velice líbivý malý lehký telefon s dotykovým ovládáním. A nový HTC Touch Cruise je vlastně HTC Kaiser, jen bez klávesnice.

Telefony s Windows Mobile jsou skvělé i v "ekosystému", který je kolem nich vytvořen. Synchronizace na Windows Vista a Microsoft Outlook je absolutně bezproblémová a velice rychlá, a na samotný telefon existují doslova desítky tisíc aplikací. Pokud vám cokoliv vestavěného nevyhovuje, dá se to snadno nahradit.

Osobně moc nerozumím tomu, proč se stále v ČR prodává mohutně Nokia a podobné značky. Jsou to značky minulosti. Taiwan je předběhl, a to technicky i designem produktů, například HTC Touch Cruise je opravdu skvost.

HTC se navíc snaží i zlepšit ergonomii ovládání Windows Mobile 6, vyvíjí hromadu software jako je HTC Home či HTC Cube, není to tedy jen pouhý producent hardware; což neplatí o E-TENu či dalších (spíše druhořadých) producentech.

Až budete uvažovat o vašem dalším telefonu, doporučuji do užšího výběru zařadit HTC. Až člověk jednou vyzkouší produkty této společnosti, nechce vidět už nic jiného (než za pár let připluje zase jiná štika do rybníku).

HTC TyTN II - nejlepší telefon současnostiHTC TyTN II  (Kaiser) - nejlepší telefon současnosti

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem