F-ART AGENCY s.r.o.: umíme složitý web na klíč za 4 dny!

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

F-ART AGENCY s.r.o.: umíme složitý web na klíč za 4 dny!

Meeting ohledně struktury nové webové prezentace www.LedvinyProgres.cz s klientem Amgen s.r.o. byl toto pondělí 15. 12. 2008 v 15:00. Dostali jsme 50 stran psaných rukou na čverečkovaném papíře a nascanovaných do PDF :-)

Klient zadal již dříve práci jiné (konkurenční) firmě, která ovšem web naprosto nezvládla, nicméně kvůli rozpočtu na tento rok potřeboval utratit peníze a vše vyfakturovat do konce prosince 2008.

V F-ART AGENCY s.r.o. děláme rozsáhlé webové prezentace, nicméně podobný web si běžně žádá měsíc práce. Vytvořit jej od pondělí 18:00 do pátku 12:00 byla tedy obrovská výzva.

Skvělý grafický návrh doslova přes noc zpracovala Iva Bednářová, souběžně se připravoval redakční systém a nadstandardní programátorské funkce. Během úterý klient schválil grafické zpracování, včetně konceptu 4 odlišných sekcí (zelená pro veřejnost, žlutá pro nemoci ledvin, červená pro lékaře a modrá pro obecné informace).

Ve středu a čtvrtek se web vytvářel doslova 18 hodin denně a v extrémním tempu a v pátek se dolaďovaly už jen kosmetické detaily. Dnes, 19.12. 2008 ve 12:00, je web hotov, nahrán na webhosting, a připraven k předání.

Předchozí konkurenční firma neudělala ani desetinu této práce za dlouhé dva měsíce.

Provedený rozsah práce nejlépe vystihuje mapa webu.

Screenshot

LedvinyProgres.cz

 

O webu

Základní sekce nové webové prezentace: Titulka, Kontakt, Nemoci ledvin, Screening, Životní styl, Odborná pracoviště, MDRD, Slovníček, Otázky, Dieta.

Web je samozřejmě validní dle XHTML W3C norem, obsahuje hledání a pokročilý redakční systém pro snadnou správu obsahu webu.

Pokud chcete profesionálně, rychle a spolehlivě navrhnout vaši novou webovou prezentaci a nečekat až konkurence někdy možná dodá (či nedodá), neváhejte se obrátit na F-ART AGENCY s.r.o. - spolehlivého partnera pro webdesign a rozsáhlé prezentace.


Komentáře

 1. 1 Martin Běťák 19.12.08, 13:15:01
  FB

  bylo by možné napsat kolik stojí takový web, akolik stoji když se dělá v takovem pressu ?

 2. 2 Radek Hulán 19.12.08, 13:23:31

  [1] to je informace, které je pouze mezi F-ART AGENCY a klientem, a bez jeho souhlasu ji nemohu zveřejnit (navíc ani já nechci).

  Obecně ale cena prezentací vychází z ceníku, který je na hulan.cz:
  http://hulan.cz/kontakt/

 3. 3 Daniel Tlach 19.12.08, 13:28:58
  FB

  Už jsi se setkal někdy s tvrzením, že profesionální grafik s množstvím referencí si za design neřekne víc než 3000,-? :) Já před nějakou dobou ano a docela jsem se zasmál.

 4. 4 Radek Hulán 19.12.08, 13:34:52

  [3] takového grafika, pokud je kvalitní, rád zaměstnám :)

 5. 5 hledající a nalézající 19.12.08, 13:35:44
  FB

  ... pěkné, barevně rozlišené a určitě to pomůže lidem v orientaci... Kdo se však chce dnes orientovat, jak je to s transplantacema a jejími duchovními následky?! ... Ty orgány jsou ještě živé a berou se ještě živým lidem. Již oživili tolik lidí, které považovali za mrtvé a v budoucnu se okamžik smrti POSUNE až k ÚPLNÉMU přetržení stříbrné sňůry(hodiny až týdny, tak dlouho jistě orgán nevydrží, že? proto jej vezměme živému) - ( je to "spojovací kabel" :-) mezi astrálním a pozemským tělem). Dávat krev to samozřejmě ano, ale brát orgány ŽIVÝM nejsou nutné, zvlášť, když žijeme po smrti a příroda jasně sděluje, no tak pokračuj dál na druhý břeh či onen svět.

 6. 6 Radek Hulán 19.12.08, 13:43:42

  [5] tato diskuse se sem vůbec nehodí (a poprosím v ní nepokračovat), takže jen krátce - je lepší vzít ledvinu umírajícímu a dát ji dítěti a zachránit mu život, nebo nechat 100% umírajícího (například po těžké autohavárii) umřít i s ní? Osobně se kloním rozhodně k názoru zachránit lidský život, když jiný musí skončit.

 7. 7 hledající a nalézající 19.12.08, 14:01:30
  FB

  [6] ... protože se to sem nehodí, nemohu kvůli strachu z doživotního banu pokračovat v debatě. :-) leda soukromě nebo že by admin osobně pokračování povolil. Ale počkat u p. Hulána už není napsáno admin, jak to je, kdo je admin? ...... risknu to a napíši jen o malilinko více: ... opakuji 100% jistota, že se duše s atrálním tělem ODPOJILA od pozemského těla je v tom, že se přetrhne stříbrná šňůra. Pokud se nepřetrhla, tak dotyčný majitel těla se postupně od něj odděluje a vzdaluje a ještě je v nějaké míře schopen vnímat, co se s jeho tělem děje! Nejsem v žádné organizaci a ani církvi, ale když se mluví např. s katolíkem, tak mají pohřbívání bez žehu. Když se ho zeptáte proč to tak je, tak např. řekne víra a tradice, ale nemá NEJMENŚÍ tušení, jak tato tradice vznikla. Ona vznikla ze znalostí pochodů umírání dřívějších lidí.... To dítě, pokud se mu opravdu nedá pomoci jinak, prostě pokračuje dál, jen odloží tělo, co když v minulém životě někomu něco nepěkného způsobilo (jako dospělý :-) ) a musí cosi prožít? Převzetím orgánu berou na sebe účastníci transplantace novou karmu jakoby někomu například způsobili těžký úraz ......

 8. 8 Miko Daniel 19.12.08, 14:31:52
  FB

  "Vytvořit jej od pondělí 18:00 do pátku 12:00 byla tedy obrovská výzva." Ale stihnúť k tomu napísať ešte aj tri články o O2, dva o windowse a jeden o ethanole na svoj blog, to už nebola výzva ale samovražda. :-)

  Inak hledajíci: okrem toho, že na takomto blogu bude s tebou súhlasiť minimum ľudí, tak píšeš absolútne mimo - ten názor môžeš vyjadrovať tam na tej stránke ak je tam taká možnosť alebo emailom majiteľovi tej stránky. Neviem či si článok pochopil, tu nejde o to komu urobil Radek prezentáciu ale za aký krátky čas to stihol, takisto mohol za 4 dni stihnúť urobiť stránku motokrosovému klubu a na podstate článku by to nezmenilo nič.

 9. 9 Hmm.. Trochu drze ziadat skutocne meno, nie? 19.12.08, 14:43:06
  FB

  [7] Radek Hulan je admin, ale zmenil si nick, aby bolo jasne, ze su to jeho clanky (kedze je to viacer autorov)

  Ale ten adresa, kde su informacie o konte, by nemala obsahovat utf8 symboly - Radek%20Hulán

 10. 10 Jiří Sedláček 19.12.08, 19:12:15
  FB

  [1] A to se v té kávě má RH máchat? nebo v jakém pressu?

 11. 11 Rudolf Melounek 19.12.08, 19:22:17
  FB

  [7] Většina lidí jako ty (svědci jehovovi a podobná sebranka, nakonec zjistí co je opravdu důležité, až když se do podobné situace dostanou. Takže zkus jít filozofovat do nemocnice rodičům, kterým umírá dítě, zkus to...

 12. 12 Alois Janíček 19.12.08, 22:30:30
  FB

  Krásnej web :)

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem