Batoh na zádech je nebezpečný pro Vaše zdraví

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Batoh na zádech je nebezpečný pro Vaše zdraví

Pokud jedete do Londýna, doporučuji na zádech nenést batoh a nemít na hlavě turban (update).

Pohotovost a přesnost zásahu britské policie je potřeba ocenit, pokud bych ale stál kousek od toho zastřeleného (pravděpodobného) teroristy, asi bych se příští měsíc budil neklidně ze spaní. Chybně mířit (o pár centrimetrů vedle) není zase až takový problém.

Ta hustá atmosféra strachu, co se Al Kajdě podařilo v Londýně vybudovat, je cítit až sem…


Komentáře

 1. 1 Mirek 22.07.05, 18:03:16
  FB

  Muzeme si za to sami, neduslednym vymahanim zakonu. Mein Kampf je proti Koranu nebo Bibli detskou citankou. To je bohuzel smutna pravda. Mimochodem, az Vam zase nekdo bude tvrdit, jak je Islam mirumilovne nabozenstvi, vysmejte se mu do xichtu. Hezky popsane tady http://www.pravdaoislamu.cz/prolog.php...

  A co by na Koran rekl trestni zakon?

  Paragraf 197 trestního zákona zakazuje difamaci národa, jeho jazyka či rasy anebo skupiny obyvatel v České republice z důvodů jejich politického přesvědčení, náboženství anebo absence náboženské víry. Trestem jsou až dva roky vězení nebo tři roky, pokud je trestný čin spáchán nejméně s dvěma dalšími osobami.

  Paragraf 198 trestního zákona zakazuje podněcování k nenávisti vůči jinému národu či rase či požadavky, aby byla omezena práva a svoboda jiných občanů či příslušníků určité rasy - trestem jsou až dva roky vězení.

  Paragraf 260 trestního zákona zakazuje podporu či propagaci hnutí, které směřuje k potlačování lidských práv anebo které šíří národností, rasovou, třídní či náboženskou nenávist. Trestem je až pět let vězení, až osm let vězení, pokud je trestný čin spáchán ve sdělovacích prostředcích, členem organizované skupiny či během státem vyhlášeného vojenského mimořádného stavu.

  Paragraf 261 trestního zákona zakazuje veřejnou podporu hnutí, směřujícího k potlačování lidských práv nebo hnutí, které podporuje národní, rasovou, třídní či náboženskou nenávist. Trest je až pět let vězení.

  A co třeba říká korán o ženách? Aneb Korán vs. paragraf 261:

  Súra číslo: 4, Název: Ženy, Arabský název: Al-Nisa´
  Verš: 34

  Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých (ženám). A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký.

  Óoo, Jak mírumilovné. Žena jako takový lepší otrok...

 2. 2 mach 22.07.05, 18:15:49
  FB

  Sakra, zrovna jsem měl za měsíc jet do Londýna na dovolenou. Sux, osobně tam pořád jet chci, jen nevím, jak se bude tvářit doprovod.

 3. 3 lu 22.07.05, 18:25:47
  FB

  http://en.wikinews.org/wiki/Armed_police_shoot_man_dead_on_London_Underground...

 4. 4 Martin 22.07.05, 19:40:14
  FB

  Myslím, že to berete příliš tragicky. Nechci se tady zastávat teroristů, ale islám není o mnoho agresivnější než jiné náboženství prosazované fanaticky. Stačí si vzpomenout na akce irské republikánské armády. Nemyslím, že by se mělo zasahovat proti náboženství, ale proti jednotlivcům. Ten člověk v metru /doufám, že to nebyl omyl/ už nikde bombu nepoloží ani ji nevyrobí.. a to je správná cesta. Zakročit proti jednotlivcům.

 5. 5 Mlog 22.07.05, 22:37:05
  FB

  No mě to vůbec netrápí a ani to necítím. Proč?
  Protože teroristi si ČR jako cíl asi nevyberou a když ano tak jedině Praha..zbytek může být klidný. ;)

 6. 6 Jakub Podhorský 23.07.05, 09:57:44
  FB

  docela pravdivé :) ještě že bydlím v menším městě ale i tak si myslím že ČR může být poměrně v klidu...přece jenom nejsme žádná velmoc

 7. 7 kolouch1701 23.07.05, 13:39:38
  FB

  Sice nejsme žádná velmoc, ale jde spíš o symboliku. Vybírají si země, které se podílejí na akcích v Iráku a Afgánistánu, takže nevím na jak dlouho můžeme být v klidu.
  Myslím, že nic z toho by nebylo, kdyby Bush s Blairem nechtěli levnou ropu a my, jako ostatně vždycky, spolehliví vlezdopr**** spojenci jim pomáháme teď uklidit nepořádek co tam udělali. Sice taky nechci omlouvat terorismus, ale je to jejich země a nikdo jim tam neměl posílat vojáky.
  Ale jsem rád, že při tom druhém pokusu v Londýně nevybuchly samotné nálože a nejsou další mrtví.

 8. 8 Radek Hulán 23.07.05, 13:54:03

  [7] kolouchu, ty jsi ale jednoduchej idiot, podle tebe je USA v Iráku kvůli ropě? A to ji jinak jako nemá? A válečné tažení za desítky miliard USD se vyplatí kvůli pár barelům ropy co si tam nalejou Amíci do tanku? Srovnej si to v hlavě...

  USA je v Iráku kvůli vlastní bezpečnosti, stejně jako v Afghánistánu, a pro tamní lidi je to VELICE DOBRÉ, že se zbaví diktárora a dostanou svobodný režim, a zejména svobodné volby, kde jim USA nediktuje koho mají volit, ale záleží to jen na nich. Skutečně nesnáším zasrané komunisty, jako jsi ty. Asi si nepamatuješ časy, kdy "Národní fronta" měla 100% hlasů a prezident byl volen rovněž 100% hlasů z jediného kandidáta, v 10:00 nebyly v sámočce rohlíky, a "nadaní" češi udávali jeden druhého...

  Jak bysme byli rádi, kdyby nás "neosvobodili" v roce 1968 Rusáci, a nezlikvidovali naši svobodu, ale Američané, kteří by nám svobodu a možnost volby dali. Ale to lenošní komunisté jako ty nikdy nepochopí. Bohužel.

 9. 9 kolouch1701 23.07.05, 14:03:44
  FB

  To rADo:
  To nebylo nutné takhle napsat. Nemyslím, že jsem idiot a komunista už vůbec ne. Já stojím napravo.
  Ale to nemá co dělat s tím co si myslím. Měl jsem pocit, že chceš aby i nesouhlasné komentáře byly napsány nevulgárně.
  Tak já ti to vysvětlím jinak: Dneska jsou veřejná média plná toho, jak jsou USA nejdemokratičtějším režimem na světě, jsou také plná toho, že USA chtějí v Iráku pomoci lidem. A pokud není nikde žádný prostor pro odlišný názor, utvrzuje mě to v dojmu, že to je prostě jinak.

  A ty, Radku, nemusíš hned vybuchovat vztekem, ten tvůj komentář mě docela zamrzel.

 10. 10 Vincent 23.07.05, 14:22:36
  FB

  [7] Na takový přiblblý keci o ropě říkám vždy jen jedno. A kvůli čemu jsou v Afghánistánu? Co dělali v Somálsku a jiných Afrických zemích? Co Korea, Vietnam atd? Amerika ti sere na nějakou ropu. Ale to vážně nepochopíš. Měl bys jít rozbít nějakou výlohu u McDonaldu a pak si koupit u stánku Hot-Dog... Alternativče.
  Ohledně boji s terorismem je průser naše demokracie. Chováme se až moc "správně". Kdyby silný národy měly koule a nebyli by v nich lidé jako komoušskej Kolouch atd, bylo by to hned jednodušší. Kdo spáchá sebevražednej útok tak se mu už nic nestane. Tak proč by se nevyhodil do vzduchu, že? Já bych mu za to vyvraždil celou rodinu. Že ta za to nemůže? A co ti neviní lidé co je zabila bomba, ti za to mohli? Myslím že by si pak ti fanatici rozmysleli, jestli s jeho smrtí zemře celá jeho rodina. A tím nemyslím jen jeho ženu či děti. Komplet. Babičky, dědečky, strýčky, ... To by je myslím odradilo. Měli by jim ukázat, že silným národům se nevyplatí nic dělat. A taky si myslím, že kdyby se někdo z rodiny dověděl, že příbuznej se hodlá odpálit, sami by ho raději zabili...
  Jinak řečeno na pár velkých nabušených borců si klidně budu dovolovat když vím, že mě nanejvíš dají k soudu. Ale když budu vědět, že jakmile si něco dovolím dostanu takovou nakládačku, že budu ještě měsíc trpět v bolestech, raději proti nim nebudu nic mít...

 11. 11 filip 24.07.05, 00:32:54
  FB

  [10]

  To doufám nemyslíš vážně? Asi jsi jenom hodně nasranej, tak používáš silácký řeči co dodávají odvahu.Tak jak jsi to napsal by to dopadlo asi takhle: ONI by ti to oplatili, kašlali by na to že jim zabiješ všechny příbuzný.A navíc by jsi je nikdy nazabil všechny a vždycky by se našel někdo (kámoš) kdo by se chtěl pomstít.Stačí se podívat na nějaký dokument o Izraelsko-Palestinském konflitku.Ti lidi se nenávidí, a to vraždění z pomsty v tomhle přípádě plodí jenom dálší násilí.Tenhle problém nemá bohužel jednoduchý řešení.Nemůžeš zabíjet nevinný lidi jenom kvůlu své pomstě, tím se nic nevyřeší.

 12. 12 Štěpán Zikmund 24.07.05, 00:35:18
  FB

  [7] zkusim se tě zeptat... ste rád, že USA Dne D vstoupila do cizí země, nebo ti to vadí? (pro jistotu, jestli napíšeš, že tehdy byla válka, tak je to něco jiného, tak se ti vysměju... ale to jen naokraj). Jdu spát se smutkem, že "mír a sadám ruleZZZ" ještě nevyznělo...

 13. 13 Mirek 24.07.05, 02:29:01
  FB

  Nojo, Amerika a černé zlato. Ha ha ha. Stará komunistická pohádka. Proč už neřeknete, že to embargo na Irák uvalila právě Amerika? Proč asi? Navzdory odporu evropských zemí! Které mimochodem Irák ochotně vyzbrojovali, přes všechny zákazy. Od roku 1998 - 2000 do 2004 z té země neodešel jediný barel ropy, jen v rámci programu ropa za potraviny, na kterém se napakovali evropští politici, Husajn, a synek tajemníka OSN. A co se tehdy stalo s cenami ropy? Nic! Protože Amerika Iráckou ropu nepotřebovala, nepotřebuje a potřebovat nebude. Těžba v Texasu je od devadesátých let utlumená a od té doby, co ropu ochotně chrlí Saudská Arábie a spol., od té doby co se těží na Aljašce a u břehů jižní ameriky, může si Irák tu svojí ropu vozit tak maximálně do Číny, protože tam jsou bez ní v řiti.

  Holenkové, ono na tu ropu jsou vždy potřeba dva - jeden co jí má - a druhej, co je jí ochotnej koupit.

  Všechny informace, kdo, kdy, a kam, za kolik, a kolik toho vyvezl, jsou dostupné na internetu. Můžete si to ověřit. Někdo si z vás vystřelil a využil vaší politické naivity (Co by tam taky ta amerika dělala, že? Určitě šli pro ropu, šmejdi! - aneb, podle sebe, soudím tebe). To je přesně vono... Klasika.

  Jinak bych chtěl připomenout, že nám, jako české republice, amerika nikdy nic neudělala. Právě naopak. V roce 1918 garantovala naší samostantost a tím i nárok národů Čechů a Slováku na samostatnost. Kdyby se tak nestalo, tak se na slovensku mluví maďarsky a v čechách německy. V roce 1945 amerika pomáhala osvobozovat naší zemi od Hitlera a během celé studené války aktivně bojovala proti bolševikovi. Za současnou svobodu a možnost sedět u amerického počítače, přípojen k americkému internetu a nadávat na ameriku, vděčíte právě a jenom americe.

  Tak než začnete kvákat, tak si to laskavě uvědomte.

 14. 14 Slonik 26.07.05, 13:14:44
  FB

  [8] Radku, v jednom se mýlíte - Národní fronta měla v tehdejším Československu něco okolo 25 milionů členů (tedy cca. 167% obyvatelstva). To číslo "25 milionů členů organizací Národní fronty" jsem slyšel na vlastní uši; procentní vyjádření tohoto bolševického nesmyslu jsem si dovolil dopočítat sám :-).

  Pro mladší či zapomnětlivé - bolševik k této hodnotě došel tak že sečetl členy jednotlivých organizací spadajících do NF a buď ze své nekonečné blbosti nebo schválně opomenul, že jeden člověk může být členem (ať dobrovolně nebo z určitého donucení) více organizací současně. Jo, byla to divná doba.

  Poznámka pro historické ignoranty: ČSSR měla cca. 15 milionů obyvatel (vč. kojenců a starců nad hrobem)

 15. 15 JR 10.08.05, 09:37:23
  FB

  Travim druhej mesic v islamsky zemi (na Arabskym poloostrove) a prestoze jsou mistni silne verici lidi, tak jsou klidny, vesely a velmi ochotny.

  Poznamka k ostatnim prispevkum (tem sprostym) - zkuste si predstavit, ze odpovidate tomu cloveku do tvare. (http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=4268...)

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem