WobZIP - online rozbalování

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

WobZIP - online rozbalování

Spousta z vás to určitě zná. Pošlete někomu fotky z dovolené nebo jiné soubory zabalené do archivu a dotyčná osoba vám odepíše, že neví, co s tím. Tak ji začnete zdlouhavě vysvětlovat, jak stáhnout, nainstalovat a ovládat programy pro práci s archivy (7-Zip, PowerArchiver, WinZip, WinRar). I já jsem si tímto prošel a není to zrovna nic zábavného. A přesně proto vznikla stránka Wobzip.org.

Rozbalovat můžete jak soubory na disku tak i soubory, které jste našliWobZIP na nějaké stránce a nechtějí se vám stahovat (uncompress from a URL). Služba podporuje formáty 7z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR, RAR, CAB, ISO, ARJ, LZHCHM, Z, CPIO, RPM, DEB a NSIS. Zatím nejsou podporovány tar.gz a tar.bz2. Ale to asi nikomu trápit nemusí :D.

Rozbalování funguje relativně rychle. K rozbalování je používán 7Zip a soubory prochází BitDefenderem. Snad jediným limitem je velikost souboru - maximálně lze rozbalovat soubory o velikosti 100MB. Ve většině případů ale této velikosti stejně nedosáhnete. Takže až po vás zas bude někdo chtít pomoc, stačí ho jenom odkázat na tuto službu.


Komentáře

  1. 1 shromazdovani osobnich dat? 27.05.08, 07:05:45
    FB

    Zajímavý článek

  2. 2 Dina Manushina 03.12.13, 11:12:44
    FB

    I have always used http://UnzipOnline.com, but maybe I will give this a try.

Nový komentář