Uživatelé Androidu a baterkový orgasmus

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Uživatelé Androidu a baterkový orgasmus

Android 09.09.12

Používám Nokia Lumia 900 telefon s Windows Phone 7.5, protože je to operační systém, který mi umožňuje nejsnadněji a nejrychleji provádět veškeré běžné funkce - od pohledu na emaily, propojení s Exchange, práci s Facebookem, Twitterem a Foursquare, zobrazuje notifikace ze sociálních sítí a chat, má kvalitní off-line navigaci a Microsoft Office kancelářskou sadu (vše zdarma).

Uživatelé Androidu jsou asi jiní.

Podle recenzí na Google Play dostávají třeba orgasmické záchvaty z toho, že jejich telefon obsahuje (placený!) widget baterky a oni tak přesně vědí, zda jim danou sekundu zbývá 66% anebo 67% do jejího vyprázdnění.

Nic proti osobním preferencím, jen ty moje jsou jinde.

Baterkový orgasmus mi nic neříká, připadá mi naopak srandovní na onom žravém Androidu spouštět na pozadí aplikaci, která baterku ještě více spotřebovává a básnit o tom jak je to nepopsatelné.


Komentáře

 1. 1 Pavel Bureš 10.09.12, 04:09:36
  FB

  "Uživatelé Androidu jsou asi jiní."
  Každý uživatel je jedinečný. Proto řada uživatelů používá operační systém, který jim umožňuje dělat to, co chtějí a potřebují a ne takový, který to nezvládá a hází jim klacky pod nohdy. Někdo preferuje jednoduchost Windows Phone, někdo jiný zase ocení možnost mít takový smartphone, který chce.

 2. 2 Ondřej Bešťák 11.09.12, 05:09:08
  FB

  Procenta baterky se hodí vidět, na Androidu i na Windows Phone bez nich vidím jen několikapixelovou ikonku, která úroveň nabití ukazuje tak +-20 % a to už může být dost zásadní rozptyl.

  Nicméně zrovna na Androidu je snadné si číslo procent doplnit hned vedle té ikonky přímo v systémových nastaveních, takže tuhle aplikaci taky nechápu.

 3. 3 Jindra Čeněk 11.09.12, 11:09:18
  FB

  Pořiď si jí taky, na XDA se dá stáhnout "Stav baterie" s livetile...

 4. 4 Martin Koníček 20.09.12, 11:09:13
  FB

  Já mám Android 4.0 a procenta u baterky se mi na Xperia P ukazují vpravo nahoře bez jakéhokoliv přídavného widgetu.

 5. 5 Václav Patč 16.11.12, 07:11:25
  FB

  Nu zrovna nedávno jsem si na stránkách Supraphonu koupil písničku od Cortéze, jo jo jsem jiný, kdo by dnes poslouchal Cortéze že? Každopádně okamžitě po zaplacení jsem ji hned mohl stáhnout, můžeš s svou Lumií udělat totéž? Na ty socialsítě co přivádějí k orgazmu Tebe by Ti v pohodě stačila Nokia Aisha, no ale ta je při dnešních cenách WP7.x telefonů asi dražší co? :-D