Srovnání MacBook Air s Commodore SX-64

Tenhle obrázek mě opravdu pobavil 🙂. Pokud jste ho ještě neviděli jinde, tak tady je:

macbook vs commodore

Ten SX-64 už je skoro 25 let stará vykopávka, takže by se ta prohra možná dala i omluvit. Pro případné "historiky" lze pár informací najít na:

http://oldcomputers.net/sx64.html

Komentáře 2

  1. #1 Radek Hulán autor webu ▲11 ▼0

    Zase ale nemá Air slot pro výměnná média, kdežto SX-64 ano! Takže je to 1:1. Nehledě na to, že parádní CRT obrazovka se skvělým kontrastem prostě ozáří i klávesnici, takže u ní podsvícení není potřeba. SX-64 tedy vlastně výrazně vede 🙂

  2. #2 Michal Vácha

    lol, opravdu dobré, ale škoda že je to jen takto krátké 🙁