Tenhle obrázek mě opravdu pobavil 🙂. Pokud jste ho ještě neviděli jinde, tak tady je:

Ten SX-64 už je skoro 25 let stará vykopávka, takže by se ta prohra možná dala i omluvit. Pro případné "historiky" lze pár informací najít na:
Tenhle obrázek mě opravdu pobavil 🙂. Pokud jste ho ještě neviděli jinde, tak tady je:

Ten SX-64 už je skoro 25 let stará vykopávka, takže by se ta prohra možná dala i omluvit. Pro případné "historiky" lze pár informací najít na:
Zase ale nemá Air slot pro výměnná média, kdežto SX-64 ano! Takže je to 1:1. Nehledě na to, že parádní CRT obrazovka se skvělým kontrastem prostě ozáří i klávesnici, takže u ní podsvícení není potřeba. SX-64 tedy vlastně výrazně vede 🙂
lol, opravdu dobré, ale škoda že je to jen takto krátké 🙁