SkinZone.cz se zlepšil - nová verze nálepky sedí skvěle

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

SkinZone.cz se zlepšil - nová verze nálepky sedí skvěle

PC Hardware 23.04.08

Když jsem před pár dny popisoval nálepky na notebook od SkinZone.cz, tak jsem spokojen nebyl. Na notebooku HP 6710b nálepka moc dobře neseděla a málokdo by si ji tam v takové podobě nechal.

Poslal jsem SkinZone.cz email s odstoupením od kupní smlouvy, a přestože po měsíci jsem na něco takového neměl naprosto žádný právní nárok, v bance se obratem objevila připsána částka, kterou jsem za nálepky zaplatil, a to včetně poštovného (mimořádně seriózní přístup, děkuji).

Navíc ale u mě včera ráno zazvonil pošťák a donesl nový tubus. V něm byla samozřejmě nová verze nálepek od SkinZone.cz, tentokráte perfektně sedící a slícovaná. Materiál je (stále) kvalitní, laminovaný, potisk rovněž, rohy jsou příjemně zakulacené, zakulacený je i výřez pro logo, a dokonale sedí i nově udělaný výřez na panty.

Jsem moc rád, že si SkinZone.cz vzal kritiku "k srdci". To, co nyní prodává, vypadá perfektně:

SkinZone.cz - nová verze nálepky sedí přesně

A zde jsou jiné pohledy na notebook se SkinZone.cz nálepkou:

SkinZone.cz - nálepka
SkinZone - detail

PS: pokud se divíte, proč si jako chlap objednávám výhradně květinové vzory, tak vězte, že s notebookem pracuje převážně moje dcera :-) Osobně preferuji pořádný černý desktop.


Komentáře

 1. 1 Petr Barák 23.04.08, 12:04:20
  FB

  No mě se třeba tento květinový vzor líbí :-) Myslím, že kdyby se s tímto vzorem někdo objevil na jednání, určitě by slyšel jen pochvalu :)

 2. 2 Radek Černý 23.04.08, 02:04:26
  FB

  Tak to klobouk dolů, obzvláště, pokud tento postup je praktikován i vůči ostatním zákazníkům a ne jen vůči lidem typu Radka Hulána. Bylo by zajimavé, kdyby třeba za měsíc či dva, udělal někdo podobný test jako Radek, pak by se vidělo, jak si skinzone zlepšení opravdu vzal k srdci :-) Každopádně díky za informace Radku.
  Já osobně jsem si objednal samolepku u skinbooku, abych měl určitou referenci a pro manželku plánuji u skinzone, tak pak se rád podělím o mé zkušenosti s oběma.

 3. 3 Michal Vácha 23.04.08, 07:04:10
  FB

  Teda ořez mi teď přijde lepí než u skinbooku (mají i zakulacený výřez na HP logo).
  Mě se také nezdají ty květinové vzory špatné...kdekoliv takový notebook vytáhnete vzbudíte pozornost a je celkem jedno jestli dobrou nebo špatnou, ale lidé si Vás všimnou.

 4. 4 Michal S. 23.04.08, 08:04:56
  FB

  Oni ti novou nalepku poslali sami od sebe a jeste k tomu zadarmo nebo jak?

 5. 5 Radek Hulán 23.04.08, 10:04:19
  FB

  [4] jistě. 10.000 čtenářů denně znamená, že se (chytré) firmy snaží. SkinZone se prostě zlepšil, a já jsem to rád publikoval. Ponechat zde jen článek o tom, že dříve jejich produkt neseděl na 100% by naopak nebylo korektní...

 6. 6 Radim Krofta 25.04.08, 12:04:52
  FB

  AD odstoupení od smlouvy:

  Jde o stále omýlané téma ochrany spotřebitelů vs. všeobecné podmínky, že prádávaná věc musí být v tzv. shodě s kupní smlouvou v momentě jejího přezetí.

  Lidsky řečeno - samolepka nesedí, mám tedy právo na opravu nebo výměnu, a to podle svého přání. Není-li to možné, pak na slevu, nebo mohu od smlouvy odstoupit (opět podle svého výběru).

  Při odstoupení od smlouvy zanikají všechna práva a povinnosti v z ní vyplývající. Kupující vrátí samolepku, a to i poškozenou, a prodávající prachy.

 7. 7 Jan Novak 05.05.08, 11:05:48
  FB

  Tak jsem u skinzone.cz objednal polepku a uvidíme jestli dostanu tu novou nebo tu starou revizi. V doprovodném emailu jsem myego.cz potažmo p. Hulána nezapoměl zmínit ;-)

 8. 8 Jan Novak 27.06.08, 03:06:11
  FB

  Takže po téměř 2 měsících samolepka dorazilo, což je docela hrozné, nějak jsem si odvykl čekat na zboží 2 měsíce. Nicméně samolepka dorazila a sice v nové verzi (sedí perfektně). Škoda, že nečetli email - žádal jsem je o jinou barvu - nikoliv o zelenou ale o červenou při stejném vzoru, ale i ta zelená je hezká, čili spokojenost.