Dexter skončil a co dál?

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Dexter skončil a co dál?

Rychlovky 17.12.08

Oblíbený seriál Dexter uzavřel svou třetí sérii. Závěrečný díl opět velmi překvapivý a plný zlomů, stejně jako u předchozích sérií. Nyní musíme počkat rok na další sérii a bude to čekání obtížné, protože tento seriál patří mezi velmi sledované a oblíbené.

Kdyby někdo netušil o čem je řeč, nebo má zkrátka zrovna volný čas na relaxaci, uvedu pár základních pojmů, které Vás dovedou Dexterova světa. Dexter Morgan je tichý, nevýrazný a rodinný typ člověka (samozřejmě jen na oko). Moc lidí kolem sebe neovlivňuje, co však má plně v moci, jsou jeho oběti. Tento sympatický muž totiž ve chvílích, kdy zrovna nepíše svůj forenzní posudek na policejním oddělení, zabíjí všechny vrahy, kteří unikli jakýmkoliv způsobem justici. V podstatě je to hodný chlápek, se kterým chodíte na pivo, a on rozřezává vrahy na kousky jako svůj koníček. Nejen absurdní skutečnosti (policajt co zabíjí) jsou na tomto seriálu výjimečné. Promyšlenost scénáře, "umění" napnout, podání, scénář i výprava děje Vás dokonale vtáhnou do děje, a tak není problém shlédnout celou sérii za den, dva.

Nerad bych Vám logicky sděloval klíčové prvky seriálu, ale nikdy bych nevěřil, že budu na straně "vraha" :-).

Zkrátka tohoto seriálů se jen tak nenabažíte, a jestli náhodou již nejste jejím fanouškem, doporučuji dát tomuto seriálu šanci a většině z Vás naskytne nečekané zážitky a napětí.

Link na českou Dexter komunitu: http://www.dexter-killer.cz/

Dalších dílu Dextera se zřejmě dočkáme až v další sérii, na kterou si musíme počkat cca rok :-( Zatím nám musí stačit ostatní skvělé seriály jako: House MD, HIMYM, IT Crowd, Big Bang Theory atd.

Na závěr malá ochutnávka z Dextera.

 

 

http://rm.707.cz


Komentáře

 1. 1 Martin Milichovský 17.12.08, 01:12:51
  FB

  Včera jsem to ještě dal někdy v cca 4:00 nad ránem. České titulky nebyly, tak s anglickýma, to jsem prostě musel vidět. Ale pak na devátou do práce ;)).

 2. 2 Rudolf Melounek 17.12.08, 02:12:04
  FB

  [1] Chápu situaci, taky jsem "potřeboval" vědět jaka to dopadne... :-)

 3. 3 Ondřej Šindler 17.12.08, 09:12:02
  FB

  Proto se nerad dívám na seriály, které ještě nebyly ukončené. Například takový star trek se nedá dodívat dřív než za dva roky a člověk má vystaráno.
  PS: Radku znáte californication?

 4. 4 SpinGee 17.12.08, 10:12:06
  FB

  Tohle je nejlepší seriál který jsem kdy viděl!!!
  Ale o další serie už mám obavy ,že to bude jen nastavovaná kaše. Mě by stačilo klidně kdyby byly jen 2 serie, zůstalo by to legendou legend.Třetí série byla super, ale bojim se že ty další budou této legendě kazit jméno.Přeci jen už téma "Hodný vrah" je vyčerpané.

 5. 5 Ondřej Šindler 17.12.08, 12:12:08
  FB

  [3] Ježiš. Omlouvám se já myslel že je tio článek R. Hulána. (neustále zapomínám, že je zde nyní blogů více)

 6. 6 Jan Růžička 17.12.08, 03:12:36
  FB

  Žádný seriál mě doposud nedostal jak HIMYM, shlédl jsem všechny díly až po čtvrtou sérii během tří dnů. Na toto se začnu koukat teď.

 7. 7 (deleted) 17.12.08, 06:12:23
  FB

  Tak dexter skončil suprově, nejlíp ze všech seriálů co sleduju (TBBT,HIMYM,Heroes a House). O prázdninách se určitě kouknu na californication. Po zimě to bude ale nářez - dextera nahradí losti, zajímavý vincentův svět (který zkoukávám teď) a hlavně ultimátní ukončení skvělého BSG. O tom, že jsem totálně zamerikatěl a začal koukat i na dailly show, madTV a SNL, ani nemluvím. Stále je to ale lepší koukat hodinku denně na seriály než u telky přiblble čučet na reklamy a přepínat mezi kanály. Kvalitativně je všechno na úplně jiné úrovni než vše u nás dohromady. Když se u nás ve škole pak baví, jak byl zase dobrý Comeback, dokážu se tvářit maximálně takhle http://www.youtube.com/watch?v=5WtD23tWJAM... ;)

 8. 8 Afnan Mursalin 28.05.20, 12:05:27
  FB

  thanks for your helpful instruction. and we want more. https://www.mortgagebrokerpro....

Nový komentář