Dějí se to věci... Včera jsem poslal reklamaci na chybně účtované datové sužby (vyšší o nějakých 15.000 Kč + DPH), a dnes mi od O2 přišla nevyžádaná SMS. Přestože mám podepsanou písemnou smlouvu na tarif Neon XL s 50% slevou (neomezené volání na pevné linky a veškerá čísla O2, plus 400 minut zdarma na další linky v celkové ceně 1000 Kč), tak v O2 mi dnes svévolně změnili tarif z Neon XL na Neon XL Basic.
Asi tím O2 chtěl "vyřešit" reklamaci, tedy údajnou interní nemožnost provozovat hlasový Neon XL tarif a Internet 1024 Plus datový tarif (na což mám jimi podepsanou písemnou smlouvu).
Tento tarif nabízí "bezplatné volání / videovolání na 1 číslo z mobilní sítě O2 nebo pevnou linku zdarma", tedy nikoliv na libovolná O2 čísla. Úžasně "výhodná" změna.
Co k tomu dodat. S tímto se dá dělat jediné - podávám na O2 stížnost Českému telekomunikačnímu úřadu.
Zavolal jsem O2 Infolinku a prý to změní zpět. No uvidíme... Nevěřím jim ani slovo.
O2 svévolně a jednostranně mění zákazníkům tarify ... na horší