Software pro Apple OS X je lepší a lepší

1. června 2010 je ten slavný den, kdy se XStandard 2.1.0 pro OS X 10.6 naučil psát české znaky, konkrétně Ž, Ť, Ř, Č, ba i Ň. Software pro OS X je prostě den ode dne lepší a lepší. Teď ještě odstranit neustálé padání pluginů pod Safari i Firefoxem (což je z velké části vina Apple) a za pár let ovocnáři dostihnou Windows XP 🙂

XStandard na OS X

Každopádně, pokud používáte XStandard, což je nejlepší WYSIWYG editor pro web, a musíte používat OS X 10.6 namísto skvělých Windows 7, vyžádejte si testovací build XStandardu. Konečně umí (díky mé iniciativě) psát i nabodeníčka.

Komentáře 4

  1. #1 Hliva František

    Apple je v 1. rade výrobca hardwaru, software majú slabší a na úroveň MS sa tak skoro (pravdepodobne nikdy) nedotiahnú. Stačí porovnať vývojové nástroje Visual Studio vs. Xcode, Cocoa vs. .NET alebo predpotopné Objective C s C# MS je proste v úplne inom leveli Apple sa len doťahuje na úroveň na akej bol MS pred 10timi rokmi.

  2. #2 Lédl Jakub

    [1] Mohl byste uvést konkrétní příklad, v čem je C# tak napřed oproti Objective-C?

  3. #3 Hliva František

    [2] dajte mi email facebook alebo skype tuná je to offtopic

  4. #4 Lédl Jakub

    [3] jakubledl@gmail.com