Radek Hulán versus John C. Dvorak

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Radek Hulán versus John C. Dvorak

Celebrita

Radek Hulán JE skutečně celebrita, píše Lokutus, a má pravdu. Nejedná se ani o to, že tento web čte 10.000 lidí denně. Spoustu jiných webů čte podobné či (mnohem) větší množství lidí. Jedná se hlavně o ty jedince, kteří nedělají nic jiného, než že neustále diskutují a rozebírají moji osobu.

Patří sem nejen lidé bezmezně obdivující Radka Hulána, ale i "hnutí přizdisráčů", submisivních úchylů, kteří si svoji realizaci našli v parazitování na celebritě, a pokud celebrita napíše, že 1+1=2, hnutí deseti přizdisráčů napíše "Hovno! Debil! 1+1=17!". Prostě cokoliv neguje, a je to velice směšné.

Osobně tomuto nerozumím.

Sám sebe nepovažuji za nijak zvláštního člověka, jsem samozřejmě poněkud chytřejší, nadanější a zejména pracovitější než průměrný zástupce dělnické třídy (stíhám toho opravdu hodně), ale i takových lidí je spousta. Píšu nudně technické či antikomunisticky společenské články (95% všech) či své názory třeba na Apple (cca 0.7% ze všech článků, žádná obsese), nebo na Microsoft či Linux, a přizdisráči se z toho mohou zbláznit.

Proč vlastně?

Co je tak vzrušujícího na tom, že právě Radek Hulán má nějaký osobní názor na Apple či na Microsoft nebo Linux? Proč to některé lidi tak nesmírně bere, vzrušuje a irituje? Je jasné, že to jsou přizdisráči a kriplíci s malým sebevědomím, neúspěšní a zamindrákovaní, ale otázkou stále zůstává, proč je nesmírně sere názor jednoho konkrétního člověka?

Je jasné, že potřebují nenávidět, to je naplňuje, uplatňuje se na ně běžná psychiatrická diagnóza zhroucených a rozdvojených osobností. Submisivních ichtylů. Neumí tvořit, tak si ve skupince hezky anonymně a zbaběle zařvou.

V podobném stavu je jeden další mimořádně slavný sloupkař, John C. Dvorak. Jsme si hodně podobní (on je akorát trošku starší), píšeme běžné články, které ovšem mají vždy nějakou myšlenku, nejsou "politicky korektní", ale doutná či rovnou žhne v nich názor. A někteří ichtylové to nesnesou.

Celé roky sleduji reakce na moje zcela běžné články, a celé roky mi to nedochází, proč jsem považován za tak mimořádnou celebritu. Je jasné, že občas (0.1%) napíšu článek, který je opravdu provokativní, ale i takových textů jsou na internetu milióny.

Také je mi jasné, že se umím "americky" pochválit, a nemám zrovna malé sebevědomí. Stejně jako geniální John C. Dvorak. Ale i takových lidí je spousta (a navíc nechválím se jen sám). A i na tento fakt se nachytá spousta stupidních přizdisráčů, kteří řvou, že jsem prý bezvýznamné nic, zvyšujíce si tak svůj status ve skupině submisivních úchylů, a tím můj skutečný význam jen dále posilují. Řvou totiž na moji osobu, a nikoliv na X, Y či Z. Vybrali si mě, skutečnou celebritu, pro jejich řev.

Každopádně, i když opravdu neusiluji (vědomě) o to být tak mimořádná celebrita, chtěl bych svým fanouškům poděkovat. Vaše pozornost mě těší. John C. Dvoraka pozornost a vysoká čtenost všech jeho článků také určitě těší. Vytvořili jste svým řevem SKUTEČNOU celebritu. Osobně si opravdu nemyslím, že jsem až tak mimořádný člověk, jsem nakonec jen poněkud nadprůměrný, snaživý a (dost) pracovitý tvor, ale váš zájem zcela jasně ukazuje, že mimořádná celebrita jsem.

Mám vás všechny skutečně rád :-) A jsem měřitelně inteligentnější než 99% z vás…

Jsem nejznámější člověk českého Internetu. O nikom jiném není tolik stránek jako o mně.

(ano, teď si můžete zase zanadávat, a opravit si tak svoje poškozené sebevědomí, stejně jako to dělají ichtylové na Novinky.cz; jen pamatujte, že to dělají jen nízkoIQáci)