„Antihulán“ - Miloslav Zřídkaveselý aka Milf z Vikýřovic

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

„Antihulán“ - Miloslav Zřídkaveselý aka Milf z Vikýřovic

Disclaimer: celý tento článek je pouze můj subjektivní (a přirozeně zaujatý) názor na daného člověka, založený na jeho chování vůči mé osobě. Nemusí být přesný ani úplný. Váš názor se může pochopitelně lišit.


Když jsem včera psal o pojmu celebrita, ani jsem netušil jak brzo se k tomu zase vrátím. Jedním z pár zamindrákovaných lidí, co trpí extrémní nenávistí vůči mé osobě je Miloslav Zřídkaveselý z Vikýřovic u Šumperka (známý též jako Milf, což mimochodem v porno hantýrce znamená "zralé ženy", zajímavá přezdívka; a používající také nick Antihulán).

Miloslav mě nikdy neviděl, neznáme se osobně, ale přesto trpí neuvěřitelně silnou obsesí mojí osobou. Je neúspěšným bloggerem, a také pisálkem jednoho z nejodpornějších webíků dneška, antihulan.bloguje.cz, a trpí asi utkvělou představou, že je mesiáš, co spasí svět proti pracovitým a schopným. Co na tomto webu najdete? Nic jiného než zášť, závist, nenávist, pomluvy a křivá obvinění vůči mě i mé rodině. Miloslav se sám neštítí pomlouvat kohokoliv (či publikovat takovéto komentáře), a dělá to i o Silvestrovské půlnoci, kdy (jako téměř každý den) "poctivě" sedí u PC a nadává.

A protože co je moc, to je moc, Martin Malý, jakožto (dnes už bývalý) administrátor Bloguje.cz, tuto stoku nenávisti a zášti porušující snad veškerá známá práva na ochranu osobnosti a morální zásady ukončil.

Sám nerozumím tomu, proč se někdo stane takto nenávistným, neznám takovéto lidi z mého okolí, a jsem tím i po těch letech stále dost překvapen. Na druhou stranu, pokud má člověk na svém blogu krásných 10.000 čtenářů denně a je v něčem tedy úspěšný, dá se asi očekávat, že nějaký ten člověk (postižený obsesí) se tam vyskytne.

Cíl Milfova malého webíku měl kdysi dávno být (dle jeho vlastních slov) "konstruktivní opozice" k úspěšnému MyEgo.cz. To znělo dobře. Já napíšu článek o diskovém RAID řadiči a Milf na to napíše kritiku. Jenže dnes není obsah jeho webíku opozice, ale jen a pouze "kopání do Hulána". Kdyby chtěl Miloslav Zřídkaveselý skutečně založit web, kde bude odborně komentovat mé články (pokud by na to měl), tedy bez kopání, bez nadávek, bez osobní nenávisti, budu potěšen a nadšen.

Milf ale nechce nic konstruktivního, chce jen "kopat". Miloslava si nikdo intelitgentní a slušný neváží. Nenávisti a obsese si opravdu není možné vážit. Jeho "opozice" spočívá v tom, že když já napíšu, že "1+1=2", Miloslav napíše pár nadávek a k tomu výkřik, že "1+1=17".

Nechci se více k této jeho "úchylce" vyjadřovat, nebudu o tom psát žádné další články a věnovat mu další svůj čas, jen bych chtěl před Miloslavem Zřídkaveselým aka Milfem jednorázově varovat.

Je to člověk, který trpí obsesí a nenávistí. Pokud jej znáte, zkuste mu pomoci. Potřebuje to.

Každopádně, rád dávám lidem šanci. Doufám, že „zralá žena“ Milf se vzpamatuje, a svoji nenávist bude řešit třeba v psychiatrické ordinaci (pokud je to nutné), a nikoliv veřejně na webu. Nenávidět (a nestydět se za to) opravdu není normální.

Více na: misantrop.info, lokutus.bloguje.cz a maly.blog.sme.sk.