Přesun ze swarm.megablog.cz dokončen!

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Přesun ze swarm.megablog.cz dokončen!

Ze života 08.12.07

Radkem Hulánem (adminem tohoto serveru) mi byl nabídnut přesun pod křídla jeho webzinu s mírně kontroverzním názvem myego.cz. Protože se mi to zdálo dobré, tak jsem trochu zapracoval a všechny články odtud přesunul i na novou adresu http://swarm.myego.cz. Jsem přesvědčen, že nový design a vzhled zápisků je o dost lepší. Mimo to mi nabízí také mnohem více možností. Výhodou bude i pozdější jednodušší možnost případného přesunu na vlastní doménu, kde bych si mohl nasadit obdobný redakční systém. Ostatně více se mi líbí i systém komentářů. Věřím, že sem bude chodit stejně, nebo více lidí, než na minulou adresu. Pevně také doufám, že se tu rozjede minimálně stejná diskuze pod články.

Pro ty, kteří tu jsou noví

Nová adresa si jistě najde i úplně nové čtenáře. Těm bych tedy určitě doporučil zabrouzdat do kategorie Technika a projít si návody a články týkající se technologií, kde by se dalo určitě najít i něco zajímavého :-).

Pevně doufám, že přechod na novou doménu bude brán především pozitivně (je mi ale jasné, že všem se určitě nezavděčím).


Komentáře

  1. 1 Radek Hulán 08.12.07, 21:28:39

    Luxusní obsah :-) Plánuji za zhruba týden udělat dělení na "doporučené" blogy a "ostatní", tvůj bude v té první skupině :-)

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem