
Používám telefon SonyEricsson T630 (před nedávnem vyměněný za, až na displej prakticky totožný, T610). Absolutní špička mezi telefony, totální konfigurovatelnost, funkčnost. Kdysi jsem s sebou nosil i PDA, ale... už se mi to nechce tahat. Abych na displeji PDA psal poznámky, na to to fakt není, a na vedení kontaktů, poznámek, kalendáře, meetingů, na to je tento telefon dokonalý.
Ještě dokonalejší je pak s aplikací floAt's Mobile Agent, která umí:
- synchronizaci phoneboku telefonu a SIM karty (nemusíte tedy používat XTDNConnect a můžete konečně zahodit MS Outlook!).
- posílání a příjem SMS.
- přijetí a vytáčení hovorů.
- nastavování profilů.
- přenosy obrázků, barevných schémat, tapet, vyzváněcích tónů, fotek.
- editace profilů.
- skripty pro ovládání WinAmpu a dalších (samozřejmě, je nutný Bluetooth)
Všechno samozřejmě bezdrátově, až na 100 metrů, s i-Tec Bluetoooth dongle. Bluetooth je fantastická věc, na telefonu nesmí chybět. PS: Bluetooth nedoceňuje jen ten, kdo jej ještě nevyzkoušel 😉




