Stojí to US$ 40 a je to naprosto k ničemu - vy to zapnete, vysune se z toho pacička, a ta zařízení zase sama vypne 🙂
Je to naprosto stupidní a bláznivá věc. Ale zároveň je to tak geniálně zbytečné, že ji nutně potřebuji mít na svém pracovním stole.
Stojí to US$ 40 a je to naprosto k ničemu - vy to zapnete, vysune se z toho pacička, a ta zařízení zase sama vypne 🙂
Je to naprosto stupidní a bláznivá věc. Ale zároveň je to tak geniálně zbytečné, že ji nutně potřebuji mít na svém pracovním stole.
To me pripomelo, jak jsem si driv z nudy hraval s dvd/cd mechanikou 🙂
"Mám rád tu část, kdy stiskne tlačítko..." http://youtu.be/YUlmaumDPek
Super, jen ta cena za dopravu 🙁
Nějakej nápad jak na ní ušetřit?
DHL Express Intl $51.14
UPS Express $64.24
je fakt ranec 🙁