Zcela neužitečná hračka, kterou ovšem nutně potřebuji

Stojí to US$ 40 a je to naprosto k ničemu - vy to zapnete, vysune se z toho pacička, a ta zařízení zase sama vypne 🙂

Je to naprosto stupidní a bláznivá věc. Ale zároveň je to tak geniálně zbytečné, že ji nutně potřebuji mít na svém pracovním stole.

Komentáře 3

  1. #1 Radek Šima

    To me pripomelo, jak jsem si driv z nudy hraval s dvd/cd mechanikou 🙂

  2. #2 Mojmír Hartman

    "Mám rád tu část, kdy stiskne tlačítko..." http://youtu.be/YUlmaumDPek

  3. #3 Ondřej Bárta

    Super, jen ta cena za dopravu 🙁
    Nějakej nápad jak na ní ušetřit?
    DHL Express Intl $51.14
    UPS Express $64.24
    je fakt ranec 🙁