Windows 7 jsou oficiálně ke stažení (na MSDN a Technetu)!

Pokud máte MSDN či Technet Subscription, můžete si dnešním dnem stáhnout oficiální RTM verzi Windows 7, nejlepšího operačního systému současnosti. K dispozici je i Language Pack DVD, v němž by měla být přítomna i čeština (zatím nemohu potvrdit, instalovat budu až za pár dní).

Veřejnost si bude muset na retail verzi počkat do 22. října.

Windows 7

Komentáře 15

  1. #1 Jan Malý

    Studenti mohou stahovat z MSDN AA cca od 14. srpna. Verze asi Business jako u Vist...

  2. #2 i.agree ▲0 ▼2

    Znamená to, že "sedmičky" budou pouze v Retail (krabicové) verzi ? Pokud vím, tak Visty se daly zakoupit i jako OEM, samostatně, bez nového počítače, speciálně v ČR, což byla, jestli si dobře pamatuji, výjimka MS pro východ, kde uznali, že cena krabicové verze Vist (rok 2006) byla hodně vysoká.

  3. #3 Vladimír Trčka

    [2] To slysim prvne 🙂

  4. #4 Mira Hedl

    [1] Visty byly v MSDN AA i jako Enterprise. Odkud máš tu informaci, že 14.8. bude v MSDN AA i RTM W7? (W7 RC tam již je.)

  5. #5 Jan Havlíček

    [4] Nevím jak vy, ale my měli v MSDN AA pouze Visty Business. Jinak věrohodnost toho datumu 14.8. by mě taky zajímala

  6. #6 Mira Hedl

    [5] A máte tam nyní W7 RC?
    dukaz predchoziho: http://i31.tinypic.com/1zmgy39.jpg...

  7. #7 Petr Řezníček

    Také musím potvrdit Visty Enterprise na MSDN AA, bohužel se tam objevili až před několika měsíci.

  8. #8 Tomáš Herceg

    [5] To datum záleží na tom, kdy vám to tam správce MSDN AA ze školy schválí a přidá. Automaticky tam nejde všechno.

  9. #9 Jan Malý

    [4] Psali to v komentářích pod článkem na Microsoft TechNet Blogu:
    http://blogs.technet.com/technetczsk/archive/2009/07/24/kdy-dostanete-windows-7-rtm.aspx...

  10. #10 Jan Havlíček

    [6] Aha, tak nám to zřejmě správce nepovolil, máme opravdu pouze Visty Business. Windows 7 RC je tam samozřejmě také, její význam mi ovšem uniká, když se dá stáhnout přímo ze stránek Microsoftu

  11. #11 Černý Jan

    [10] Je to přece jednodušší, proč dělat něco složitě, když to jde jednoduše. Mimochodem u nás v Brně máme taky "pouze" RC:
    http://img195.imageshack.us/i/windowshan.png/...

  12. #12 Miki Horáček
  13. #13 Vojtěch Bartoš

    Zdravim,
    chtel bych se zeptat, jestli ze je k uvolneny W7 na MSDN, tak ktrea to je ?
    Mam tam jen W7 Beta (x86), RC (x64), RC (x86) a LP Pack.

  14. #14 i.agree

    Teď jsem se díval na studentský MSDN a mají tam Sedmičky Ultimate RC, takže je možné, že i produkční verze tam bude Ultimate, ne jako Business u Vist! 😉.

  15. #15 Mira Hedl

    Tak už máme na MSDN AA Windows 7. Je to verze Professional. Co vy?