Vyhrajte deset kartónů nápoje AntiEthanol 07®!

Antiethanol 07® je čistě přírodní elixír, naleznete v něm jen rostlinné extrakty a vitamíny, žádné konzervační přísady či rakovinotvorné Exxx emulgátory. Svým působením AntiEthanol 07® zajišťuje ochranu jater a prevenci před vznikem kocoviny.

Energy drink AntiEthanol 07® má navíc povzbuzující účinky, podobně jako Red Bull, ale je opět postaven jen na čistě přírodní bázi.

AntiEthanol 07® :

  • předchází obtížím po konzumaci alkoholických nápojů
  • zmírňuje příznaky kocoviny, jako je bolest hlavy, nevolnost, závratě, snížená schopnost koncentrace a únava
  • přispívá k ochraně jater před negativními účinky alkoholu
  • podporuje proces zvýšeného odbourávání alkoholu v játrech
  • urychluje eliminaci toxického metabolitu alkoholu, tzv. acetaldehydu
  • navozuje zvýšenou aktivitu jaterních enzymů podílejících se na odbourávání alkohol
  • vykazuje antioxidační účinky

Soutěž o deset kartónů AntiEthanol 07® !

Na MyEgo.cz můžete nyní exkluzivně soutěžit o 10 plných kartónů AntiEthanol 07® nápoje.

Co k tomu musíte udělat?

Zaregistrujte se na tomto webu (pokud už registraci nemáte), a do komentářů napište proč je Antiethanol 07® lepší než jakékoliv jiné pití, popřípadě můžete popsat vaše zkušenosti s tímto nápojem - kdy a jak vám pomohl 🙂

Pro odpovědi doporučujeme prozkoumat Antiethanol 07® web.

Soutěž bude ukončena k 28. 12. 2008 a vybráno 10 nejlepších odpovědí, výherců AntiEthanol 07® nápoje. Výhru - jeden kartón AntiEthanol 07® nápoje pro každého z 10 výherců - odešleme ještě před Silvestrem!

Komentáře 29

  1. #1 Michal Prynych ▲1 ▼2

    Antiethanol mám rád, protože vím z vlastní zkušenosti, že funguje a to je podle mě ten nejlepší důvod.
    Na druhou stranu si myslím, že například pivo je chuťově lepší, takže se nedá zcela říct, že by Antiethanol byl lepší než jakékoliv jiné pití 😉

  2. #2 Daniel Strelec ▲1 ▼2

    Pro člověka, který ví, jak chutná kocovina je to nejlepší pití bez debat. Navíc napomůže tomu, že na předchozí večer budete vzpomínat v dobrém 🙂.

  3. #3 Michlovský Jakub ▲1 ▼2

    Ideální pití na Silvetra. Mít na Nový rok kocovinu není příjemné. Pak jen člověk doufá, že neplatí to známé: "Jak na Nový rok, tak po celý rok".

  4. #4 Blatecký Lukáš ▲1 ▼4

    Napadá mě jediné:
    "Než po akci blíti, to raděj AntiEthanol píti!"

  5. #5 Martin Lefler ▲6 ▼1

    Bolí hlava bolí
    Kocovina mě skolí
    Naštěští však pro mě
    AntiEthanol je v domě
    Nebudu pak muset zvracet
    Příště si jich dám hned dvacet

  6. #6 Dušan Červeňak ▲3 ▼7

    Proc ho piju ja???
    Protoze obsahuje:
    *voda*-pro telo zivotne dulezita
    *cukr*-neni co dodat 😛
    *citronova stava*-kdo by nemel rad tu vuni a chut??
    *reva vinna*-pouziva se jako surovina pro virobu vina a k prime konzumaci (Vino ja rad)
    *smuten horka*-tohle je podle mne prisada X v elixiru AntiEthanol. Jedna se o "drogu", ktera podle poslednich vyskumu dokaze regenerovat organismus, predevsim jatra poskozena zloutenkou nebo alkoholem. Pomaha ustalit metabolismus bunek po intoxikaci alkohole, cili jeho ucinek spociva v rychlejsim preklenuti neprijemne kocoviny.
    *cekanka obecna*-Dle J.A.Zentricha léčí záněty zažívacího ústrojí, zlepšuje činnost srdce, příznivě působí na funkci jater a žlučníku (myslim ze prave jatra a zlucnik dostanou pri oslavach nejvic zabrat)
    *vitamin B6*-vitamin ktery se ucasni metabolismu aminokyselin a sacharidu (nemusim jist hodne drozdi abych ho nemel nedostatek)
    *vitamin B12*-je dulezity pro spravnou funkci krvetvorby (po vecirku nemam nejcistsi krev), taky je nezbytny pro
    spravnou funkci nervoveho systemu (nebudou se mi klepat ruce)
    *kyselina listova*-jelikoz se ji pri vareni zpotrebuje 95% mame ji v tele hodnekrat nedostatek. Kdyz ji je malo, nerosteme a muzeme byt neplodni (v budoucnu planuju mit deti 🙂)) )
    *a dalsi a dalsi....nebudu vsechno psat. Uz i tak jsem vytvoril dost velky "spam". Snad se dovite, co jste nevedeli a chteli vedet.

    Co dodat na zaver??
    Muzu si rano udelat pekne hnusnej vyvar z bylinek, dat si konkurencni piti, ktere maximalne otevre oci a uhasi zizen, nebo si dat AntiEthanol a byt maximalni v pohode. Mimochodem, chutna fakt skvele!! 😉 Uz jen ta chut je lepsi nez ostatni napoje...!

  7. #7 Dušan Janošík ▲1 ▼2

    Nebýt tohoto nápoje, nikdy bych si neuvědomil, že je nejlepší jednat tak, abych ho nikdy nepotřeboval. Piju ho prostě pro radost 🙂

  8. #8 SpinGee ▲1 ▼2

    Jen se chci zeptat kdy se to pije - behem chlastání nebo až po?

  9. #9 Orilez Arduliak ▲4 ▼4

    Při pití zvracím s ním i bez něj, ale s ním je to tak nějak příjemnější.

  10. #10 Radek Hulán autor webu ▲10 ▼4

    [8] tablety se berou cca 2 hodiny před pitím, urychluje to cca 10x odbourávání alkoholu a pročišťuje játra, takže člověk pije, ale tělu to vlastně neškodí a nemá "opici" a kocovinu ráno.. Nápoj se může brát později (cca 1h) anebo klidně denně jako energy drink. Je to fakt dobré pití.

  11. #11 Vratislav Harabiš ▲2 ▼4

    Proč piju Antiethanol? Nepiju!
    Čekám, až ho vyhraju!
    Pak to oslavím a s chuti se napiju,
    díky antiethanolu se z toho nezbliju 🙂

  12. #12 Josef Bek ▲3 ▼1

    Tak by mě zajímalo, kolik zůčastněných ho někdy opravdu zkusilo 😉

  13. #13 Vratislav Harabiš ▲0 ▼1

    V tabletkách jednou. Celkem pomohl. V nápoji ještě ne, však jsem se v [11] k tomu tak trochu přiznal 🙂

  14. #14 Pavel Gloss ▲1 ▼2

    Když jsem popíjel s přáteli alkohol, tak jsem se vždy obávál, aby mě jeho účinky neovládly. Já totiž nechci být ničím ovládaný. A už vůbec ne alkoholem!
    Proto ho zapíjím Antiethanolem 07 a mám tak své chování plně pod kontrolou.

    Antiethanol 07 způsobuje riziko nezávislosti na alkoholu...

  15. #15 Tomas Herman ▲0 ▼2

    Nevite nekde kde to v praze prodavaji? Zni to zajimave a docela bych to zkusil, ale nechce se mi behat po lekarnach :]

  16. #16 Michal Prynych ▲0 ▼2

    [15] Tablety mívají v Albertech s krásnou cenou 40 Kč, mívají to u kasy.

  17. #17 Michal Gavlík ▲0 ▼2

    AE07 jsem kdysi otestoval na Silvestra. Nějak se mi nepovedlo se dostat do deliria, i když to v plánu bylo (aby na vysokoškolských kolejích ne 🙂) a druhý den jsem jako jediný neskučel s opicí na rameni 😄 Nedávno jsem ve svém oblíbeném klubu narazil i na nápoj. Nedalo mi to, zkusil jsem ho. Chuťově docela dobrý (i když trochu nezvyklý), ale funkčně na jedničku...

    S AE07 mám jenom kladné zkušenosti, což ocením i jako řidič...

  18. #18 Patrika Lexová ▲1 ▼3

    antiethanol je určitě lepší než čistý ethanol protože vás nezbije! ať už okamžitě v autě či pomalu jaterní kolikou apod

  19. #19 Ondrej Nekola ▲0 ▼2

    Je lepší pít AntiEthanol než muset ráno vařit česnečku.

  20. #20 Jiří Sedláček ▲0 ▼2

    Nevím, po kávě to není potřeba. 🙂 A když piju, tak piju s mírou, tak ho vlastně nepotřebuju, ale vyhrávám rád a proč jej neochutnat. Energy drinky se hodí.