Od 21. do 26. 8. se v Berlíně koná na bývalém letišti Templehof CampusParty, největší technologická akce s cca 10.000 účastníky a 600 hodin přednášek. Neoznačil bych to za konferenci, na to je vše poněkud obří a dost "punk" (a tím nemyslím jen stanové městečko, kde bydlí většina lidí, ale i neoddělené prostory jednotlivých "sálů" pro přednášející), spíše technologický happening a workshop 🙂 Proč ne.
Hlavním sponzorem CampusParty je Telefónica O2 (o2online.de), odhadem zhruba třetina účastníků jsou Španělé, ale i z Česka je zde několik stovek lidí díky O2.cz.
Berlín samotný je úžasná lokace - zábavné, přátelské, příjemné a neuvěřitelně pohostinné město.
Více online postřehů najdete třeba na Twitteru. Kvalita dosavadních přednášek je občas kolísavá, ale právě čtvrtek a pátek by měl být z pohledu přednášek nejzajímavější. A výborná je robotická sekce 🙂



















