Notebook bez červeného čudlíku nemůže být kvalitní

Kdo vyzkoušel, chápe... Neustále kmitat rukama mezi touchpadem a klávesnicí či mezi myší a klávesnicí je zoufale pomalé a často dokonce nemožné (gauč, autobus, křeslo, postel a tisíc dalších případů). Často je lepší rukama nehýbat a nechat je na klávesnici. TrackPoint je poté bezkonkurenčně nejefektivnější způsob ovládání.

Komentáře 9

  1. #1 Lukáš Večeřa

    Osobně si již také nedovedu představit jiný notebook než Thinkpad. Spojení elegance s těmi nejlepšími technologiemi... Kam se hrabe Jabko 🙂

  2. #2 Jiří Macháček

    Laptop bez TrackPointu se na klíně skoro nedá ovládat 😉 btw: včera jsem zkoušel TrackPoint od Dell a je to hrůza a děs, tlačítka se nedají hmatem skoro najít.

  3. #3 Petr Novák

    Naprostý souhlas, touchpad mám minimálně dva roky vypnutý a často se přistihnu při tom, že i když mám připojenou myš, tak ji ani nepoužívám.

  4. #4 Teddy Mach

    To je dosti diskutabilní výrok. Mě zase samotná přítomnost tohohle klitorisu na klávesnici od koupi počítače odrazuje....
    Multitouch trackpad 4 life. Názor proti nározu, pravdu nemá nikdo.

  5. #5 Michal Baranay

    Osobne s výrokom autora nesúhlasím, pretože notebooky používajú aj menej technicky zdatní jedinci a pre nich je prirodzenejšie matlať prstom po touchpade, než tlačiť na červený čudlík. Videl som to už niekoľko krát. Ľudia maju rôzne priority a vyhlasovať, že niečo je najlepšie len preto, že to vyhovuje mne mi pripadá ako dosť zaslepený pohľad jedinca, ktorý sa snaží urobiť zo svojich vlastných preferencií štandard kvality. Ja sa v brandži pohybujem vyše 2 desiatky rokov a tiež som červenému čudlíku nikdy nedokázal prísť na chuť. Holt, proti gustu žiadny dišputát.

  6. #6 Radek Hulán autor webu

    [5] inteligentní člověk chápe, že to není jen o čudlíku. Inteligentní člověk také chápe, že v řadě situací je čudlík lepší než touchpad, ale samozřejmě ne vždy.

    Geniální je ta možnost volby: http://myego.cz/img/1/01_obraz...

    Je škoda, že to musím psát, protože inteligentní lidé to chápou automaticky 😉

  7. #7 Michal Baranay

    Super, takže podľa RH, ten kto nepoužíva čudlík nie je inteligentný. 🙂 Ako som už písal, každý človek má iné priority, každému vyhovuje niečo iné a práve preto je tento svet zaujímavý a rôznorodý. Predstava, že by som mal žiť vo svete, kde sú presne určené pravidlá a správna je len jedna jediná cesta ma celkom desí. Peace

  8. #8 Radek Hulán autor webu

    [7] inteligentní není ten kdo nechápe, že notebook s čudlíkem má zároveň i touchpad (je to i na fotce v komentáři předchozím). To je ten flexibilní a různorodý svět, v těle jednoho notebooku. Fakt to musím psát 3x?

  9. #9 Lecram Kináp

    ten nadpis hovori za vsetko... kvalitu notebooku urcuje cerveny cudlik!!