Nejlepší wallpapery pro vaši plochu

Osobně mám dva zdroje pro obrázky na pozadí plochy, fantastické fotky na interfacelift.com a poté abstraktní obrazce na vladstudio.com. Interfacelift.com je skvělý v tom, že si zvolíte váš rozměr LCD od 1280x800 po 2560x1600 a pak si už jen prohlížíte, dle zvolených kritérií, dostupné fotografie. Vše je zdarma a snadno stažitelné.

Osobně se mi moc líbí uklidňující Green Forever, pro majitele Windows Vista jednoznačně Hi-Vista Dinner, pěkná je Serra Da Estrela, Portugal, úžasná je stará červená stodola v New Yorku, pozoruhodná je invertovaná mapa světa, líbivý je samozřejmě venkov, a něco se najde i pro milovníky sukulentů.

Hi-Vista DinnerHigh-Vista Dinner

Komentáře 15

  1. #1 Brázda Libor

    Zdravim, musim říct, že se mi líbí stejný druh wallpaperu, dokonce 3 ze 7 které jste teď uvedl jsem používal.

  2. #2 Martin Novák ▲4 ▼4

    To sem sice nepatří, ale ve Windows Vista už funguje Počasí i pro ČR!!!!!!

  3. #3 Radek Hulán autor webu ▲12 ▼1

    [2] Začalo to fungovat, asi Microsoft koupil licenci od poskytovatele i pro ČR. Ale takový WeatherBug je výrazně lepší:
    http://gallery.live.com/liveItemDetail.aspx?li=be391b66-3d65-461c-a86b-0b4e9b42deba...

  4. #4 Martin Novák ▲1 ▼1

    [3] Máte pravdu je lepší, ale WeatherBug neukazuje teplotu ve Znojmě a Počasí ano. Jinak děkuji za tip.

  5. #5 Sejvi ▲2 ▼0

    Diky za TIP na wallpapery. Ja jsem si vybral tento obrazek:
    http://interfacelift.com/wallpaper/details.php?id=1482...

  6. #6 Vratislav Harabiš

    Výborné wallpapery jsou na ruských stránkách jako například tady http://www.wallpapers.ru/cgi-bin/... (výhodou je, že nejsou tak okoukané v naších končinách), milovníci scifi jistě nadchnou wallpapery z dílen TIGAER http://v5.tigaer-design.com/?page_id=17...

  7. #7 Václav Piskáček ▲1 ▼0

    Vladstudio má podle mě nejlepší wallpapery

  8. #8 Michal Vácha

    Také mám v oblibě interfaceLift.
    Na ploše mám jejich New York: http://interfacelift.com/wallpaper/details.php?id=1324... - vypadá opravdu hezky (vypnuté ikonky, jeden gadget, průhledná lišta ve vistě)

  9. #9 donald nice
  10. #10 Jozef Remen
  11. #11 Štěpán Pernický

    [3] Nevíte proč se, některé gadgets zobrazí celé bílé? Dělá mě to třeba skvělý Multimetr a nebo zde zmíněný WeatherBug. Nepomohla ani instalace SP1

  12. #12 Tobiáš Potoček

    Na http://kde-look.org/ také nejsou špatné tapety (i s nelinuxovou tématikou).

  13. #13 Michal Šnajdr

    ja si většinou najdu něco pěkného na skins.be
    aktuálně mám tohle pozadí http://wallpaper.skins.be/alexis-bledel/23249/1280x800/...
    Většinou si vybírám něco podobného s jednoduchým námětem a světlé. Nemám rád když kvuli pozadí ani nevidím kde mám ikonky.

  14. #14 Radek Hulán autor webu ▲10 ▼0

    [13] problém je, že většina webů končí na rozlišení 1920x1200, a 2560x1600 nenabízí

  15. #15 Zdenek Burda

    [14] Problémy s rozlišením obrázků na pozadí pracovní plochy jsem vyřešil velmi jednoduše, prostě si je vyrábím sám v potřebném rozměru - používám své fotky.