Obecně o všem a o ničem 31. října 2007 v 18:27 Jaroslav Urban FAQs pro Asp.Net a Winform.Net Nedalo mi abych neupozornil na velmi přehledný web s FAQs : - pro ASP.Net - pro WinformsUrčitě stojí za prozkoumání a pár hodin to jistě zabere Sdílet