Dostupnost x64 verzí Apache, MySQL a PHP pro Windows

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Dostupnost x64 verzí Apache, MySQL a PHP pro Windows

PHP 15.02.07

S Windows Vista 64b přišla i možnost provozovat oblíbené open-source produkty pro webdesign / webhosting, tedy Apache, MySQL a PHP, v 64-bitových edicích. Tedy, alespoň teoreticky. Pokud se podíváte na stránky vývojářů, tak pouze MySQL je zatím dostupné ke stažení i v x64 verzi, zatímco PHP a Apache nikoliv.

Řešením je ApacheLounge.com a neoficiální buildy Apache a PHP.

Zatím je testuji pod Windows Vista Ultimate 64b, a vypadají stabilně, nicméně do produkce bych je rozhodně nenasazoval a počkal si na oficiální build.

Odkazy:

Mohu potrvrdit, že uvedená kombinace na Vista x64 funguje, a v průběhu příštího týdne přinesu první testy a srovnání rychlosti XP 32b versus Vista 64b pro tuto platformu.


Komentáře

  1. 1 Alexandr Pavlas 09.02.08, 10:02:35
    FB

    To je sice hezké, ale já mám problém s instalací, vůbec nevím jak na to, v 32 verzi Vist, jsem neměl žádný problém, ale teď mám 64 a jsem v pasti, 32 bit verze Apache mi nejde nainstalovat a u 64 bit zase nevím jak na to, nikde jsem nenašel nic podrobnějšího, akorát cosi o Visual Studiu, ale z toho jsem úplný jelen, nenajde se nějaká dobrá duše, ktará mi to trochu vysvětlí, chtěl bych už provozovat 64 bit verzi.Jsem dost natvrdlý, potřeboval bych doslova postup krok za krokem.ICQ 298-854-682.