Co0kie's Home Tab - nová verze úvodní obrazovky nejen pro HTC HD2

Na xda-developers.com je k dispozici nová verze 2.0 final modifikace HTC Sense, úvodní obrazovky pro telefony s Windows Mobile. Nový release je výrazně rychlejší než předchozí, (zatím) vypadá 100% stabilní a funkčně přidává opět vyšší flexibilitu v organizaci virtuálních ploch - horizontálně i vertikálně jich nyní může být neomezené množství, na každé z nich poté libovolná konfigurace widgetů.

Příklady obrazovek:

Co0kies Home Tab
Co0kies Home Tab
Co0kies Home Tab

Sense je velká výhoda telefonů od HTC, oproti jiným značkám.

Obyčejné telefony na homepage umí jen ikony místo widgetů a informací...

Komentáře 10

  1. #1 Pavel Kaplan

    Tak za a/ jsou tyhle ikony aspoň interaktivní (což v nedokonalé verzi kopíruje MS do W7) za b/ si maně chci vybavit, který telefon (resp. OS samozřejmě) umí widgety....a napadá mě pouze Bada, tedy aktuálně Samsung S7500 Wave. Že by toto byl zrovna příklad neobyčejného telefonu? Nebo je na mysli, že dobrý ("dobrý"😉 OS umí grafické nadstavby? (Android, Symbian S60 FP5, WM). Na druhé straně tedy máme "mizerné" OS (iOS, WebOS, WP7). Zajímavé roztřídění. Btw. vzít v základu WM 6.5 a např. iOS snad ani nejde, takový Titanium je skutečně perla mezi homescreeny.

  2. #2 Petr Lazar

    Mám Sense s Co0kie na Xperii a jediné, co převyšuje interaktivní ikony (podle mě) je asi ten widget media playeru. Hlavním nedostatkem je paměťová náročnost a stále velká bugovost.

  3. #3 Radek Hulán autor webu ▲10 ▼0

    [2] na HD2 ani jedno z toho neplatí, to spíše vypadá na podivnou migraci HTC Sense k SE..

  4. #4 Libor Foltýnek ▲1 ▼0

    [1] nerozumím vám, widgety umí třeba Android. Interaktivní ikony také. WM samy o sobě widgety pokud vím neumí, ale jdou použít v nádstavbách typu Sense, SBP Mobile Shell apod.

  5. #5 Kapošváry Matěj

    nejen pro htc hd2 - znamená to, že si to můžu nainstalovat na svůj wm 6.5 telefon (htc td 2)?

  6. #6 Kapošváry Matěj

    [5] no jo, už sem si to našel ..

  7. #7 Jan Jaglař

    Jak si udělal ty malé ikony "toogle switch" v CHT, já na to za boha nemůžu přijít...
    Předem díky.

  8. #8 Radek Hulán autor webu ▲10 ▼0

    [7] klikneš na ikonku prstem, držíš, a naběhne ti popup menu Menší/Větší

  9. #9 Jan Jaglař

    Aha, takže předpokládám, že ty vypínače "toggle switch" nebudou v umístěny quicklinks, ale v nějakém jiném panelu. Co je to za panel? Ten tam dostanu jak?

  10. #10 Stanislav Kaska