VyVolení - Kačenka se nám rozjela

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

VyVolení - Kačenka se nám rozjela

Tento článek není určen osobám mladším 18 let. Není Vám 18? Klikněte sem.


Kačenka

VyVolená Kačenka vypadala dosud jako upjatá holka, taková nezajímavá nula. Nemám rád upjaté holky. Nedá se s nimi ani píchat, musí Vás prvně milovat, a když je konečně dostanete do postele, tak zjistíte, že je všechno bolí, nohy jim nejdou dát nahoru, o análním sexu nechtějí ani slyšet, neumí Vám jej dobře vykouřit, a Vy si říkáte “proč ji vlastně ihned nenechám, proč ji nepošlu domů, teď hned?!”, ale pak to stejně děláte znovu a znovu, pro ten pocit lovu, protože lovit upjatou holku, co vypadá a chová se jako panna, vznešená a čistá, andělská a voňavá, neposkvrněná a ctnostná, má cosi do sebe, není tam sice to extrémní vzrušení z dokonalého a živočišného sexu, ale jen z procesu a z toho, že tu andělskou krásu nabodnete a zničíte.

Vypadá to ale, že Kačenka má v sobě potenci se „zkazit“ (viz video, 10MB). Bylo by možná zajímavé ji ovládnout a pokořit, přivést ji do stavu, kdy člověka bude milovat a udělá pro něj cokoliv. Kdykoliv. Stane se z ní úchyl, který ví, co je dobré, a co je špatné, ale je jí to úplně jedno.

Jediný zásadní problém těchto holek je, že poté, co je nabodnete a zničíte, ztrácí pro Vás smysl. Nemají již naprosto co nabídnout, jejich mozek je prázdný, a nejsou tudíž schopny být skutečnou partnerkou…


Komentáře

 1. 1 Jirka 21.09.05, 13:30:36
  FB

  No taky jsem na Kačenku koukal.. Vypadá to, že má s tímhle jisté zkušenosti, že to nedělala poprvé... ale že to jen asi tají.. aby to takhle napoprvé zahrála, na to by musela mít setsakra talent...

 2. 2 PV 21.09.05, 14:08:21
  FB

  Ja osobne si od zacatku souteze myslim ze Katka neni zas takova naivka jak vypada a jak se profiluje navenek. Tahle poza urcite castecne vychazi z jeji povahy, ale nedivil bych se kdyby to bylo zalozene taky na faktu a skusenosti s tim ze "naivni ctnostne kacence vsechno projde". Podle mne dobra strategie do boje o 11mega.

 3. 3 Radek Hulán 21.09.05, 14:22:28

  [2] nemyslím si, že to je dokonalá strategie, na to zjevně nemá IQ, ale spíše jako kouzlo nechtěného to dokonalé je, být "nula" znamená nikoho nenaštvat, a nebýt vyhozena, ale přesto se ve správnou chvíli projevila, a to skutečně může zaujmout i diváky, a nakonec i kluky ve vile. Její šance na výhru rozhodně o pár desítek % po včerejšku stouply, a na vyhazov ji teď nikdo nenominuje, ani chladnou kalkulací, na to si každý z Vily příliš zvykl "mít ji rád" už celý měsíc..

 4. 4 Jirka 21.09.05, 14:43:56
  FB

  Ne, ne... myslím si, že do finále půjdou Emil, Regina a Vladko.. Ostatní budou vyhozeni,protože jsou takový nudnější...
  I když. kdyby se Kačenka změnila, taky by měla šanci,ale jeden taneček ve sprše ji nezachrání a lidi brzo zapomínají.. To by se ješět moc a moc musela projevit...

 5. 5 Joshua. 21.09.05, 15:16:54
  FB

  Nejde mi stáhnout to video :(

 6. 6 Radek Hulán 21.09.05, 15:20:40

  [5] jde stáhnout, klikni na odkaz, a potom na tlačítko "FREE", počkej 30 sekund, a objeví se ti odkaz...

 7. 7 Roman 21.09.05, 16:46:19
  FB

  Pripada mi to jej "nieco" v sprche tak trochu az zufale. Je to nieco take ako ojedinely osamely potlesk v hladisku (aj so vsetkym tym obzeranim napravo a nalavo ci este niekto iny.. nahodou ;-) a ktory (ak sa nikto nepridal) hanblivo zanikne. Sice k tym nabodavaniam a omacke okolo sa nepridavam ale co sa tyka analyzy povahovych vlastnosti a celkoveho spravania Kacenky tak pokial som mal moznost vidiet jej rozhovor vcera a tuto scenku, tak si to vystihol skvele ;-)

 8. 8 tsunami 21.09.05, 18:24:47
  FB

  .. no, jen tak na okraj..Katka to zvládá zatím nejlépe.. nemá výchylky a ten prostý občan ji má zato rád..dobrá cesta do finále..dávkuje to s citem ,což je při běhu na delší trať rozumné..

  .. a ať je to jak chce pomalu se výstup Zvěřiny a Věry stává vyvolenou legendou.. neb za čas si budou všichni pamatovat pouze těch pár slov.. – nepřijel jsem na babetě a to bude fičák..

  je mi docela líto těch lidí co tam jsou, jsou absolutníma hračkama režie, neví co se děje venku, je jim pomáháno k zhroucení systémem úkolů, tajných i tajnějších, které jsou jednotlivci zavázáni neprozradit, takže nikdo z nich ve skutečnosti neví co je pravda, co byl „jen“ úkol, co ne a jak si stojí skutečnost.. diváci u TV jsou na tom stejně.. někdy se zveřejní, že někdo plnil tajný úkol, jindy ne..a ten národ ? jak se v tom má vyznat ? ten se v tom tak jako v sobě už teď nevyzná..

  bude li se to hodit dostane např. Gina tajný úkol (o kterém nebude smět říct, že to byl úkol), že má seřvat Vladka a vlepit mu facku a Vladko dostane také tajný úkol bezzveřejnění, že si má před Ginou ,kdyby dostal od ní facku odplivnout.. – Blesk bude mít titulní stránku, netový národ to bude řešit a posuzovat a zbytek,odsouzení,polemiky,poh­rdání,obdiv,moralizování-guláš.. zbytek z té masáže nevyjde.. Na druhý den by potom mohli oba zúčastnění mít " běžný úkol "udobřit se , omluvit se sobě.. a v poho..-takhle se to hraje.. – pokusná laboratoř do které je zatažena celá společnost- obraz této doby..

  Neobhajuji žádného z učinkujících..ani diváků,neb i oni jsou učinkující.. jenom je „trochu“ divné, když někdo zkolabuje – dostane se do maniodepresivní psychózy a je v pořadu kde se zhroucení, bezradnost, zoufalství se všemi svými projevy ukazována „lidu“ přímo živě nebo v účelových sestřizích a různí „borci“v hojném počtu nad tím poté onanují.. kdyby to nebyla tragedie lidskosti,porozumění tak je to komedie ..

  Jestli je v tom nějaká studie – tak jedině a jednotlivě o každém z nás – každý jakoukoliv reakcí vypovídá především o sobě, jak na tom je..

  add. p.Bouček ten má roli v které soucítění, porozumění není-hraje ji dobře a nebo takový je?

  Přijdou drsnější „reality show“ ) Nova po tom propaďáku, po nich sáhne bez studu.. jde přeci jenom o peníze a nic jiného jejich modlou není.. Přijdou drsnější" reality show" tady to je jenom masáž, tréning – zblbnou takřka všichni – neb všichni už jsou na posledním mejdanu naposled..

 9. 9 Frettie 21.09.05, 18:32:52
  FB

  víš jak ... říká se vošustit, vopustit ...
  ale jo bylo to pěkný, moc eroticky laděný ...

 10. 10 mandus 21.09.05, 19:27:11
  FB

  Ten odkaz "Není Vám 18? Klikněte sem." Se ti povedl... Video uz si taham! Kde jsi na něj narazil?

 11. 11 Radim 21.09.05, 22:46:49
  FB

  Tak to je doooost dobrý. Kačka se mi líbí (i když si hraje na takovou hodnou holčičku). Mám rád tenhle typ holek. Pokud mají něco v hlavě, je s nimi docela rozumná řeč.

  Nevím, kde jsi Radku přišel k tomu, že má nízké IQ. Je to fajn holka. Jenom neví, co v životě chce dosáhnout. Proto je v soutěži. Podobně jako řada ostatních.

 12. 12 Foton 23.09.05, 16:20:19
  FB

  Nejde mi to stáhnout :-(
  Po kliku na FREE se mi otevře stránka , kde je dole (je dost nepřehledná) napsáno :
  "You have requested the file VVcz_09_20_Kacenka_ve_sprse.avi (11926188 Bytes). This file has been downloaded 1302 times already.
  IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!"
  Ale nic se stahovat nezačne a ani není nikde odkaz, přes který by se to dalo stáhnout. Nemůžete to někdo vystavit? Nebo poslat na mail foton@centrum.cz (vítej spame!)

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem