Tutos - (nej)lepší řízení Vaší firmy

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Tutos - (nej)lepší řízení Vaší firmy

Technologie 29.06.04

Tutos používám pro řízení jak celé firmy, tak projektů, pro komunikaci se zákazníky, vedení bug tracku, evidenci úkolů, meetingů, a řadu dalších věcí. Tutos je poskytován v GNU GPL licenci a je to webová aplikace založená na PHP a databázi (MySQL, PostgreSQL, InterBase nebo Oracle).

Jak to v praxi funguje? Na telefonu si domlouvám meeting s Komerční bankou. Loguji se do firemní instalaci Tutose, vkládám pro klienta KB nový meeting, a posílám automaticky oznámení emailem této schůzky dvěma zaměstnancům, kteří tam budou muset se mnou být rovněž přítomni.

Hned poté se dívám na bug track, opět v Tutosu, a vidím, že jeden zaměstnanec před pár minutami zapsal servisní zásah, je právě v PPF Burzovní. Jedná se o nadstandardní zásah, Tutos tedy automaticky vygeneroval i vyúčtování. Jakýkoliv kritický servisní zásah by mi byl oznámen okamžitě příchozí (a automaticky generovanou) SMS.

Odpoledne jsem na jednání, mobil mám vypnut, zapínám si jej až pozdě odpoledne, a přichází mi na něj email, že v 18:00 mám obchodní večeři. Naplánovala mi ji asistentka, zapsala do Tutosu, a ten se automaticky postaral o zbytek.

Do Tutosu mají přístup i klienti, práva nastavena pochopitelně jen na projekty, které se jich týkají, mohou tak sledovat stav řešení jejich projektu, problémů, kontrolovat real-time odezvy.

Říká se tomu "active support scheme".


Komentáře

  1. 1 Radek Kalužík 01.09.05, 08:38:09
    FB

    Tak tohle je fantazie..Diky moc.

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem