Total Commander a propojení na Windows Mobile telefony

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Total Commander a propojení na Windows Mobile telefony

Správce souborů Total Commander má velkou výhodu v pluginech rozšiřujících jeho funkčnost (jinak pod Windows Vista x64 preferuji 64bitový Speed Commander 12).  Pomocí WinCE 1.0 pluginu si můžete zpřístupnit obsah telefonu přímo v Total Commanderu, a to jak interní paměť, tak paměťovou kartu, a přímo pracovat se všemi soubory.

Instalace podpory je snadná, stáhněte si WinCE plugin, klikněte na stažený ZIP soubor v Total Commanderu, a ten vám nabídne automaticky doplněk do souborového systému:

WinCE plugin v Total CommanderuWinCE plugin v Total Commanderu

Když se následně přepnete do Místa v síti, uvidíte tam jako první položku WinCE Device.

Plugin funguje, pokud je telefon připojený jak přes ActiveSync na Windows XP, tak pomocí Windows Device Center na Windows Vista, a to na 32bitových i 64bitových OS.

Následně již můžete běžným způsobem pracovat se soubory na vašem telefonu:

Total Commander a Windows Mobile telefon

Komentáře

 1. 1 Robert Pšenko 20.06.08, 16:05:21
  FB

  Tento plugin již nějakou dobu používám, ale lepšímu využití brání především to, že bohužel je kopírování větších souborů až neúměrně pomalé.

 2. 2 Radek Hulán 20.06.08, 16:10:53

  [1] to je pravda, pro nakopírování 1GB mapy či 8GB MP3 je lepší z telefonu vytáhnout kartu a strčit ji do čtečky

 3. 3 Jiří Havlena 20.06.08, 16:31:58
  FB

  [1] To není přímo chyba pluginu či TC, ale spíš problém ActiveSync (a telefonu obecně - pokud je USB 1.0), mám takový dojem.

  Mně osobně dělal problémy ActiveSync, když byla aktivovaná "advanced network functionality" (100% CPU) - po vypnutí se sníží (rapidně) rychost přenosů. Vyřešil to program WM5torage (který umožňuje přístup k datům jakoby na flashdisku), nicméně problém telefonního USB 1.0 tu samozřejmě zůstává.

  Tohle vše řečeno, při kopírování více dat samozřejmě také používám čtečku - jen když jde o něco střední velikosti a nechce se mi kvůli tomu vyndávat karta, tak se WM5torage hodí.

 4. 4 Aleš Dobrovolný 21.06.08, 11:04:23
  FB

  [3]
  Na HTC Cruise namísto WM5torage, který v něm nefunguje, používám placený Card Export 3.12.

 5. 5 Rocky Balboa 22.06.08, 19:42:25
  FB

  mam problem, z nejakeho nepochopitelneho dovodu mi visty nedovolia kopirovat akekolvek subory do pamate telefonu. ak to robim normalne, ze si otvorim v jednom okne telefon a len tam pretiahnem pozadovany subor, tak to ide bez problemov. cez TC to vsak nejde.. nevie niekto preco? dik

 6. 6 Radek Hulán 22.06.08, 19:44:25

  [5] a co má kopírování v Total Commmanderu společného s Vistama, ty mameluku hloupej? Ty jsi klasický případ mameluka, co pořvává "Vista je špatná", protože je neschopný si nakonfigurovat Total Commander? Tím své znalosti nezlepšíš...

  A u vás na dědině se neprodávají klávesnice s diakritikou? Chtěl jsi ušetřit? Nebo je nad tvé síly pochopit větu "Pište česky a s diakritikou."?

 7. 7 Šmilauer Michal 26.06.08, 19:58:25
  FB

  Mě to nefunguje: Když se snažím otevřít "WinCE Device", tak mi to hlásí: "Chyba, není možné zavést doplněk" a adresa souboru doplňku v mých Dokumentech (i když tam soubor doplňku není!)
  Nevíte někdo, co s tím?

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem