Šťastný Nový rok – a teď co dál…

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Šťastný Nový rok – a teď co dál…

Ze života 01.01.08

Normálně jsem ani nic psát nechtěl, ale teď jsem si přečetl článek Radka Hulána na mainpage tohoto serveru, který je nazvaný „Pamflet, porno a warez“. Protože jsem měl chuť k němu napsat nějaký komentář, tak ten čas investuji raději do plnohodnotného článku sem, protože to vyjde nastejno.

On řeší, zda má psát seriózní články, které čte méně lidí, nebo takové ty blafy, co čte kde kdo. Co si vybere on, může být mně asi úplně jedno, ale otázkou je, co bude s mým blogem dál v příštím roce. Myslím si, že velká část článků, které tu píšu, se snaží jít cestou co největší objektivity a serióznosti. Toho bych se rád držel i dále. Otázku jako Radek jsem si ani pokládat nemusel. Z toho všeho psaní nemám ani korunu. Může mi být tedy jedno, jestli s články pro blbce sem bude chodit 10x víc lidí.

Co jsem tak koukal pod články, tak za první den po vydání u nich vždycky naskočí 100 přístupů. Není to sice moc (ale ani úplně málo), ale články, které píšu, se asi do hledáčku mainstreamu hned tak nedostanou. A víte co? Mně to nevadí :-). Nebloguji proto, abych se někomu zavděčil, abych se dočkal nehynoucí slávy a ani pro peníze. Bloguju, protože mě to baví. Baví mě psát o věcech, o kterých se jinak moc nemluví, a vím, že se stále najdou i lidé, kteří jsou podobně zaměřeni a rádi si to přečtou. Pokud si právě čtete tento článek, tak jste to pravděpodobně i Vy.

Takže Vám čtenářům přeji všechno nejlepší v dnes již započatém novém roce, hodně štěstí, zdraví a především úspěchu. Úspěch je totiž hnacím motorem žití a bez něj to prostě nejde :-).


Komentáře

 1. 1 Radek Hulán 01.01.08, 13:45:21

  Bulvár nebude. Rozmyslel jsem si to :-)

 2. 2 Daniel Fibikar 02.01.08, 11:06:40
  FB

  Hehe to je správný :-P Články jsou fajn. Celej večer jsem to tu pročítal :D Jen tak dál :-P

 3. 3 Diagon Swarm 03.01.08, 10:17:05
  FB

  [2] No, jestli ti na to všechno stačil jeden večer, tak v tom případě píšu velmi pomalu :-).

 4. 4 Daniel Fibikar 04.01.08, 09:53:31
  FB

  no úplně ty starý jsem nečetl začal jsem stranou 1 po stranu (nejnovější) po celou stranu 2.

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem