Samueli, máma je zpátky :-)

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Samueli, máma je zpátky :-)

Vladko

Dnes ve 20:00 jsem si po dlouhém čase pustil VyVolené. Myslel jsem si, že mě to za 5 minut přestane bavit a budu se věnovat něčemu jinému, ale neodtrhnul jsem se od toho celé dlouhé tři hodiny. PRIMA TV uspořádala výbornou show, perfektně zorganizovanou, svižnou, nápaditou, vhodně doplněnou mimořádně dobře vybranou hudbou. Obrovské gratulace PRIMA TV, pokud to porovnám s typickou show na NOVĚ, tak je to zcela jiná dimenze. TV NOVA dělá show ve starém ustrnulém komunistickém stylu, pokleslé varieté, prostě tupé, nudné a nenápadité show.

PRIMA to prostě umí lépe. Nezbytnou součástí této prima show je Tereza, dle mého názoru současná nejlepší česká moderátorka, která se vrátila doslova z hrobu (i pro svého syna Samuela) a zvládla to výborně. Je citlivá, pohotová, dynamická, se zkušeností z „druhé strany“.

Vlastní průběh, brečící Vladko (ale jo, má i moje sympatie), nadšeně řvoucí a ze všeho nadšený a vždy spokojený Jindra, odevzdaná tloustnoucí Kačenka, mraky emocí, to je opravdu skvělá režie. Pokud někdo cokoliv namítal proti reality show, tak dnešní závěrečný díl veškeré námitky smetl, byl impozantní, skutečně jsem se bavil.

PS: tu větu „Samueli, máma je zpátky :-)“ řekla Tereza v přímém přenosu poté, co vyhlásila vítěze. Hodně toho kdysi dávno pokazila, a poté ještě více napravila. Ona je také vítězem.


Komentáře

 1. 1 closer 11.12.05, 23:06:38
  FB

  Nejvic me pobavilo jak Terka rekla "A co na to Vladko?". A pak zaber na Vladaka, jak (sere) sedi na zachode, fakt sem se dobre zasmal :-).)

 2. 2 Jamie 11.12.05, 23:08:52
  FB

  Taky jsem se od toho celé tři hodiny neodtrhnul. Doslova mi vyrazilo dech, jak si taková málá televize, jako je Prima dokáže poradit s reality show. Finále bylo úplně supr!

 3. 3 Lukáš Šutovský 11.12.05, 23:11:38
  FB

  Teď už jen major Zeman a spát :-). I když jsem fandil Jindrovi, Vladko gratulujeme, no a ten finální, závěrečný výkon byl opravdu impozantní, asi nejlepší výkon za dobu působení.Nevím jak bude kvalitní druhá série, ale už teď se těším minimálně na vybrané vyvolené!

 4. 4 Peta 11.12.05, 23:20:06
  FB

  Já mám z VV přesně opačné pocity. Ze začátku mě šou opravdu bavila, sledoval jsem pořád! Postupem času mi přišly jiné věci důležitější a šou jsem jen slyšel od vedle (sestra s matkou). Ty dvě si z toho udělaly osobní záležitost a prožívaly minutu po minutě. To byl jeden z faktorů, který mě odradil úplně (druhým byl absolutně protivný "obličej" toho dnešního výherce-na ten sem se dívat nevydržel).
  Každopádně jsem šou dále aspoň po očku sem tam shlédl...
  A k tomu dnešku - odtrhnout jsem se dokázal a nechtělo to ani moc přemáhání (zase ten "obličej" ;o) ).
  A s Terezou to bylo stejné. Ze začátku super, ale začala mi lézt na nervy.

  Musel jsem se někde vykecat!! ;o)

 5. 5 Radek Hulán 11.12.05, 23:28:06

  [4] také jsem show po začátku moc nesledoval, a občas to je asi škoda, ale dnešek jsem sledoval (proto na rozdíl od tebe mohu hodnotit), a bylo to zpracované naprosto fantasticky. Prima a Tereza si prostě zaslouží gratulaci.

 6. 6 husajn 11.12.05, 23:45:33
  FB

  Já osobně VV sledoval celkem pravidelně.I když jsem nakonec přál výtězství Jindrovi,tak jsem s výsledkem v celku spokojený (hlavně,že zvítězil rozum a nevyhrála Kačena).Jinak již od prvních dílů jsem žasnul,jak moc je Tereza pracovitý a hlavně SCHOPNÝ člověk.Myslim si,že nebýt jí,tak by mi ta soutěž bavila mnohem méně.Zkuste si jí porovnat se slovenským moderátorem,který má k SK VV úplně jiný přístup.Snaží se,ale není to ono.Tereza je(byla) člověkem na správnym místě.Každopádně je snad každému jasné,že Prima měla minimálně o třídu lepší a zábavnější soutěž, než její ubohá konkurence v podobě TV NOVA.Ale to jest samozřejmě jen můj názor.

  BTW,nezná někdo odkaz na tu kouzelně vymejvací písničku "hopsasasasa už je koněc" z SK vily? Je to fakt mazec:-))

 7. 7 husajn 12.12.05, 00:39:50
  FB

  [6] Tak už to nemusíte hledat....
  http://www.abcsvatych.com/storage/matelko_uz_je_koniec.mp3...

 8. 8 Madafaka 12.12.05, 00:42:00
  FB

  Byl to mazec:) Fakt skvělá show a Tereza rulez... bylo to vlastně asi to nejlepší co sem kdy v bedně viděla..Zarazilo mě chování Reginy, vás ne? Chovala se fakt divně.

 9. 9 Majki 12.12.05, 08:40:18
  FB

  [1] Sorry, ale tomuhle se může zasmát opravdu jen hňup. Vladko tam prožíval jen těžko představitelný pocity a zarazilo mně, že jsem slysšel smích i ze studia. V takový situaci je to prostě od lidí nepochopitelný, že se mohou smát. Ještěže tentokrát mu to nepustili do vily jako tenkrát při duelu Michal x Emil.

 10. 10 max 12.12.05, 09:33:50
  FB

  Opravdu povedené, ještě k těm mp3, nevíte kde by se dal sehnat soundtrack z vyvolených ?? díky

 11. 11 Lukáš Šutovský 12.12.05, 09:45:30
  FB

  [8]
  Byla nějaká rozhozená, ale spíš chtěla vyhrát těch 11 mega ona, a mrzelo jí to.

 12. 12 Kašpy 12.12.05, 12:08:46
  FB

  Včerejší show byla oprvdu ojedinělá a hned tak podobnou neuvidíme. Vítěze jsem tipoval správně, protože když se nad tim zamyslim, tak to vypadá takto:

  Většina lidí v ČR jsou ve věku 25-40 (střílim od oka) - tudíž stejná věková hranice jako má Vlado

  ->Kačka - naivní holčička, studijící - představa, že by ona vyhrála 11miliónů by mě ničila - nezná váhu peněz a stala by se z ní nafoukaná slečna. (což asi lidé předpokládali)

  ->Jindra - tomu jsem to vítězství moc přál - ale má "aspoň" těch 100 tisíc jako náplas na bolest.

  ->Vlado - dost mě včera pobavil viz. pláč na wc - zde sem ho litoval, ale po příchodu do studia jsem si uvědomil, že tento člověk je docela dobrý herec. Ve studiu se choval jakoby se nic před chvílí ve vile nestalo.

  Trošku mě pobavilo to, jak Vladovi předávaly ceny a on se se všemi pusinkoval a pak byl krátký záběr na Roberta, který nebyl moc nadšen.

 13. 13 default 12.12.05, 13:36:03
  FB

  Jojo, včerajšia šou bola naozaj skvelá, dopozeral som to až do konca (do 23:00?) a skvele som sa pri tomto bavil, no...:c) Ja som držal palce skôr Jindrovi a ten nechutný bozk od Roberta, n ňo fuj, skoro som sa dogrcal!

 14. 14 Roman 12.12.05, 14:57:40
  FB

  [12] http://video.vyvoleni.centrum.sk/unprotected/wc.wmv... toto sa podľa mňa nedá zahrať. A aj keď prišiel za Terezou do štúdia tak on sa aj chcel usmievať a zvádzal taký nejaký vnútorný boj medzi nutkaním nahlas a srdcervúco plakať a snahou nasadiť úsmev č.3. Lepšieho víťaza na megadoják ste si ani nemohli vybrať. Ako sa z tej prázdnej vily ocitol vonku a neuveriteľne šťastný sa vrhol na Tonyho, tak to musela stúpnuť spotreba papírových ubrousků o 400%. ;-)

 15. 15 Lokutus 12.12.05, 15:41:13
  FB

  Podíval jsem se na finále a ač mi celá reality show lezla poslední dva měsíce už silně na revy, musím uznat, že finále bylo vydařené. Zda je Vladko ten správný vítěz, nebo ne, nebudu posuzovat. Každý člověk je nějaký a nikdo nemá patent na dokonalost. Ale Vladkovi to upřímně přeju. Měl dost těžký život, takže si to IMHO zaslouží ze všech nejvíc.

 16. 16 patas 12.12.05, 17:07:47
  FB

  Přiznám, že ač jsem VV moc nesledoval, finále mě opravdu (mile) překvapilo. Nakonec vyhrál rozum a šel jsem spát. Koukat budu dneska do noci na skvělého Woodyho Allena. Reaguji na komentář k Nově a jejím estrádám "ve starém ustrnulém komunistickém stylu, pokleslé varieté, prostě tupé, nudné a nenápadité show." Při sledování fin. VV jsem při reklamě přepnul na Novu a ocitl jsem se o 20 let zpět. Zrovna mě neznámá zpěvačka vystupovala v estrádě v typické režii minulých budovatelských let - typuji režie soudruh Adamec. Spadla mi čelist jako obvykle a rychle jsem přepnul.

 17. 17 Tenzo 13.12.05, 20:37:55
  FB

  Včera jsme vyděl v televizi tu kačenku. Tož ta holka je fakt špatny vtip:) Nehodí se opravdu ani na to jedno. Uváděla nějakou soutěž a když divák vyhrál začala tleskat jako 5ti letá holčička!! Vladko Vyhrál oprávněně, jediný snad normální ve vile. Gratujuji mu. jen mám obavy z keců našich xenofobních občanů...

 18. 18 Adams 17.12.05, 00:22:52
  FB

  [7] Díky za odkaz, taky jsem se do "Lindiny" písničky zamiloval a hledal jsme to na celým Internetu, až jsem našel tady...

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem