Podvádí NOVA v BigBrother? VyVolení na Oscara?

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Podvádí NOVA v BigBrother? VyVolení na Oscara?

BigBrother hlasování

Když jsem dnes pročítal iDNES.cz a Novinky.cz zaznamenal jsem mraky spekulací ohledně vyřazení Filipa z "reality" show BigBrother. Na tuto soutěž se nedívám, s výjimkou jednoho dílu, který jsem viděl, a v něm Filip vypadal jako sympaťák a jediný schopný "bavič". O to ale nejde, zajímavější je, že podle TV NOVA dostal Filip 80% záporných hlasů pro vyřazení. Přitom podle ankety na Novinky.cz je to přesně naopak, pro jeho vyřazení je pouze 21% lidí.

Osobně bych si spíše tipoval na další zásah TV NOVA u tohoto propadáku ve sledovanosti, na Filipa má být totiž podána žaloba jednou německou firmou (protože Filip kromě reklam pro tuto firmu točil i gay-porno), která je u nás zastoupena mimo jiné firmou Nestlé, a Nestlé je jeden z největších zadavatelů reklam na NOVĚ. Dokážu si velice dobře představit scénář, kdy generální ředitel Nestlé zavolá stejné osobě na NOVĚ, že Filipa tam nechce, ať se o to postarají. A TV NOVA se o to postarala…

Samozřejmě, je to jen nepodložená spekulace, ale pokud se internetové hlasování tak razantně liší od toho prezentovaného NOVOU, je v tom něco špatně. U jiných soutěží jsou tyto výsledky velice podobné. Každopádně pro lidi co BigBrother sledovali je tato spekulace jen dalším hřebíčkem do rakve této "reality" show.

Mezitím jsme mohli ve skutečné reality-show, ve VyVolených, vidět doslova oscarový výkon Reginy. Dostala za úkol namalovat obraz, Monika se Sašou jí dělali erotické sousoší, Regina se vlnila a malovala, a celé to bylo podbarveno příjemnou a jemnou hudbou. Ladné pohyby a dokonale naivistický obraz lásky bez jediného kazu. Poté ale Monika začala místo se Sašou flirtovat s Rosťou, a Regina krvavou barvou udělala dva velké cákance přímo do očí hlavního hrdiny obrazu, a nad Monikou vztyčila výhružný kříž. Hudba přitvrdila a dodala celé této akci potřebné drama.

Skutečně oscarový výkon, nemáte někdo tuto epizodu na videu? Rád bych se na to podíval znova, nečekal bych takto luxusní záběry a pointu v reality-show!


Komentáře

 1. 1 Prochaine 12.09.05, 13:56:14
  FB

  Já myslím, že kdyby ho chtěli vyhodit, tak to mohli udělat rovnou za porušení pravidel.

 2. 2 Dave 12.09.05, 14:19:42
  FB

  Nepochybně je na Filipově vyřazení něco špatně a celé to přímo vybízí ke spekulacím. Kdyby v tom ale měla prsty samotná Nova, pochybuju, že by byli blbí a vyřadili Filipa s takovým rozdílem, aby to bylo tak nápadné. Kdybych něco takového měl zařídit já, nechal bych ho spíš těsně prohrát ve vyrovnaném souboji...

 3. 3 LBS 12.09.05, 14:21:08
  FB

  koukni na okouna, tam je fůra capů, třeba to tam najdeš nebo na panáčka v reality show, tam je také spousta videí ( http://www.okoun.cz/boards/vyvoleni_-_online?contextId=2459450... ) (http://reality-show.panacek.com/vyvoleni/557-nevyvoleny-honza-v-zajeti-medii.html...)

 4. 4 Hondrej 12.09.05, 14:31:50
  FB

  Věru povedená akce, ale raději bych viděl video nebo pouze grabnutý zvuk z akce, kdy Vladko se oblékal do drahého saka a prohlašoval něco ve stylu "Já to nebudu nosit ty vole, oblíkala mě do toho matka, oblíkal mě do toho fotr, vypadám v tom jako p*ča od Českých Drah."

  To byl dobrý odvar.
  MImochodem Vladko patří k mým opravdu Vyvoleným.

 5. 5 frantic 12.09.05, 14:37:40
  FB

  je to celkom divne, ze vo vyvolenych ludia s vysokou prevahou vratili do vily reginu, ktora tam bola (jemne povedane) najkontroverznejsia a vcera na nove ludia urobili presny opak a nechali v dome 2 nevyrazne dievciny. bud novu pozera uplne iny druh ludi, alebo je za tym fakt nieco ine.... nejaky BIGGER brother:-)

 6. 6 Veta 12.09.05, 14:40:45
  FB

  Ad Filip a BB: všenasvědčuje tomu, že to Nova manipuluje, tvoje verze s telefonátama je docela pravděpodobná a k tomu mne napadá ještě jedna. Jak Nova s velkou slávou dá příští týden Filipovi jakýsi zpáteční lístek, všude se o tom bude psát a Nova bude doufat ve zvýšení sledovanosti své amatérské reality show.
  Ad VV a režie: to co Prima předvádí ve svých setřizých mne fascinuje, kombinace hudby a pěkných emotivních setřihů, fakt úžasný scéna se sousoším nebo vůbec většina setřihů s Monikou a jejími chlapci sou prostě skvělé profesionální díla.

 7. 7 Robert Nový 12.09.05, 15:23:19
  FB

  To hlasování se dá vysvětlit možná tím, jací diváci BigBrotherovi zbyli. Ti co hlasovali v anketě na Novinkách, tak to asi nebudou. Možná na to kouká pár lidí z nějakého kraje, kde není internet a Prima. :)
  Jiným vysvětlením je, že to je podvod, jak spekuluješ. Nedělám si iluze o Nově, ale nevěřím, že by se k něčemu takovému snížili.

 8. 8 Funky 12.09.05, 15:30:46
  FB

  Spíš bych tipoval, že vetšina diváku (divaček od 10 do 18) si špatně vyložila systém záporných hlasů. Není divu, ani můj zdravý selský rozum to není sto pochopit. Jakou logiku má posílat hlasy tomu, kdo mě nezajímá? Všichni jsou přece zviklí, že to funguje přesně naopak.

 9. 9 Robert Nový 12.09.05, 15:39:51
  FB

  [8] Taky je to možné. Potom je chyba na Nově, že to svým "novákům" zblbunutými stupidními etrádami neuměli vysvětlit.

 10. 10 Bobesh 12.09.05, 15:43:36
  FB

  [8] Mno, tak nějak mi něco říká, že další pokus , jak vytřískat z lidí víc peněz? Máš TŘI soutěžící... Kdyby se posílaly kladné hlasy jak ve VV, tak ti pro zajištění přežití tvého favorita stačí poslat kladný hlas PRÁVĚ JEMU, zatímco takhle Nova IMHO kalkuluje s tím, že nemálo lidí pošle hlas oběma konkurentům svého favorita... Ale to je jen můj dojem... Celý BB je totiž v provedení TV Nova tak naprosto trapnou sračkou, že už zřejmě vedení neví kudy kam a zkouší leccos... A k té spekulaci výše se nebudu vyjadřovat, nevidím do toho, ale souhlasil bych s tím, že snad ani Nova není tak BLBÁ aby ho vyhodila takhle do očí bijícím způsobem... IMHO by to udělala tak, že by dostal třeba 55 procent, 80 je fakt příliš křiklavé :)

 11. 11 Radek Hulán 12.09.05, 16:02:49

  [10] podle mě to je poněkud jinak, myslím si, že Markéta dostala 80% vyhazov, a NOVA TV jen prohodila jména. Počet SMS si někdo totiž může dohledat..

 12. 12 noname 12.09.05, 16:30:42
  FB

  no já znám pár lidí co hlasovali a všichni blbě, tj. chtěli aby zůstal, tak mu poslali hlas. Ne že by byli blbí, ale tak to prostě funguje u všech soutěží, co u nás jsou, ať už je to superstar nebo vyvolení.

 13. 13 Bobesh 12.09.05, 16:34:39
  FB

  [11] Ale jasně, počet SMS si někdo může dohledat, ale někdo je musí dát k tomu dohledání k dispozici a pro toho "NĚKOHO" by nebyl jistě problém zmanipulovat i čísla... Ruku na srdce přátelé, v těchto pořadech jde stejně jen a jen o prachy, ať přímo či nepřímo a tak si nedělám iluze, že nějaké zákulisní machinace jsou nemožné, na druhou stranu se to dá udělat inteligentně a ne tak do očí bijícím způsobem... Ale jak je to doopravdy, ví jen Pánbůh a vedení TV Nova :)

 14. 14 Fred 12.09.05, 17:50:23
  FB

  Zajímavé, že si nikdo nevšimne malé drobnosti - 80%. Otázka je kolik hlasů je 100%. Velice chytré vyhnutí se konfrontaci s počtem hlasů okolo půl miliónu u konkurence.

 15. 15 Radek Hulán 12.09.05, 17:56:16

  [14] toho jsme si všichni všimli, a právě proto to není nutno komentovat ;-)

 16. 16 Krmi 12.09.05, 18:09:11
  FB

  Nevím jestli můžeme usuzovat na nějaký podvod z toho, že na novinkach.cz je 80% lidí PRO Filipa a ne přesně naopak, když tam jsou hlasy od cca 1200 lidí?? To mi přijde jako dost malá skupina, aby se z toho něco vyvozovalo.
  BBčka nesleduju, ale Filip se mi tam také jevil jako jeden z těch, kvůli kterým bychto snad i sledoval.
  Nóva to opravdu nevychytala, a tu ztrátu proti VVčku asi těžko dožene.

 17. 17 Zero 13.09.05, 01:27:28
  FB

  to Krmi: rika ti neco statistika?

  jinak mas pravdu na nove hlasuje vic lidi celej 2 tisice hlasu :)

 18. 18 Majki 13.09.05, 18:53:52
  FB

  No, tady se jen potvrzuje to, co zhruba v tomto smyslu prohlásil Vladimír Železný v jednom z rozhovorů: Nova si BB nadělala do kalhot, BB prodělává, kde může a nezachrnání ji ani tyto rádoby-překvapující akce...a měl pravdu.

  Co se Nestlé týče, hmm...nevím...ale pokud vím, tak je známo, že Filip točil reklamu pro Německý Meggle (na jogurty)...i když, při dnešním monopolu firmy Nestlé je taky možné, že pod něj Meggle spadá =)

  A souhlasím s ostatníma...VyVolení mají prostě styl a kvalitu a přirozenost...

 19. 19 Krmi 13.09.05, 20:49:06
  FB

  to Zero: možná dva a půl :)
  jinak o statistice mám dost mlhavý představy, ale něco mi říká, že navštěvníci novinek.cz nebudou zrovna reprezentativní průřez obyvatelstvem (není to myšleno nějak hanlivě)

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem