Opera 9.21 "WELL.DONE pack"

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Opera 9.21 "WELL.DONE pack"

Opera 9.21 "WELL.DONE pack" je speciální distribucí nejlepšího internetového prohlížeče, přizpůsobeného českým podmínkám a doplněného o řadu funkcí, nového menu, toolbaru, nástrojů pro webdesign, doplňování hodnot formulářů, aktivovaných gest myší a řadou dalších "vychytávek".

Uvedený prohlížeč je řádově efektivnější a rychlejší pro práci s internetem než zaostalý Firefox s 20 pluginy, či základní instalace Internet Exploreru 7.

Takto vypadá Opera WELL.DONE po prvním spuštění:

Instalace:

  • stáhněte si instalační soubor opera_well.done.exe (5.9MB)
  • spusťte tento soubor, vytvoří automaticky adresář C:\Opera a do něj nainstaluje Operu WELL.DONE pack; případné soubory se stejným názvem v tomto adresáři budou přepsány
  • podívejte se do adresáře C:\Opera a přetáhněte odkaz Opera.lnk třeba na Plochu

Uvedená instalace neovlivní Vaši stávající instalaci Opery či jiného prohlížeče, je možné je provozovat současně, rovněž neprovádí žádné zápisy do registrů. Pokud chcete na uvedenou distribuci odkázat, je to možné, ale odkazujte na článek jako celek, lokace EXE souboru ke stažení se bude měnit.

Upozornění: Opera 9.21 je copyright Opera Software ASA. Doplňky ve WELL.DONE Opera packu mohou být v copyrightu jejich autorů.


Komentáře

  1. 1 Martin Petráček 24.02.09, 14:35:26

    Jak na zobrazení hesel opery - viz panel ve WELL DONE PACKu ?

  2. 2 Martin Petráček 24.02.09, 14:40:15

    [1] tak jsem něco nalezl... http://operawiki.info/PowerButtons#retrievewand... ;)

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem