Nová prezentace Města Český Brod

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Nová prezentace Města Český Brod

Společnost F-ART AGENCY, s.r.o. vytvořila novou webovou prezentaci pro Město Český Brod. Prezentace je založena na redakčním systému F-ART:CMS 5.0. Cílem bylo zajistit přístupnou a přehlednou formu pro prezentování informací občanům, vytvořena je rovněž zcela nové sekce Turistika v CZ/EN/DE jazycích, výrazná je změna struktury menu a přístupu k informacím, a doplnění nových AJAXových komponent (online mapy, hodnocení komentářů a jiné).

Na webu je použita zimní varianta designu, vytvořena je i letní varianta (také v modrém tónu, ale bez sněhových vloček a rampouchů). Toto dělení designu na letní a zimní období se mimochodem setkává s velkým úspěchem (nabízí se ještě doplnění jara a podzimu). Turistická sekce zůstane pro změnu celoročně v zelené.

Pokud máte zájem o podobné řešení, můžete nás kontaktovat.

administrace CesBrod.cz
administrace CesBrod.cz

Komentáře

 1. 1 Petr Stohwasser 19.01.08, 17:03:52
  FB

  Dobrý den,

  až na drobné typografické nedostatky a absenci klávesových zkratek v prohlášení o přístupnosti se jedná to velmi kvalitní práci.

 2. 2 Radek Hulán 19.01.08, 17:13:40

  [1] Díky za pochvalu. Jinak Prohlášení o přístupnosti jsem doplnil (ne, že by to někdo někdy četl). Je tam hodně práce na Český Brod, řada doplnění obsahu a překladů. To je záležitost měsíce, možná i více...

 3. 3 Jiří Havlena 19.01.08, 23:08:18
  FB

  Nádhera (tedy, normálně bych takhle zbytečně nereagoval, ale ty stránky jsou docela blízko mému (pomyslnému) estetickému i ideálu :-)

 4. 4 Antonín Macháček 20.01.08, 10:05:12
  FB

  Stránka super, já zase našel drobnou chybku hned na úvodní stránce pod úředními dny - vytratilo se písmenko Z v "Odka na podrobné kontaktní informace"..:)

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem