Nová prezentace: AVICENNA.cz

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Nová prezentace: AVICENNA.cz

Technologie 23.09.04
Avicenna vyrábí AE-07

F-ART Agency dokončil 4 velice rozsáhlé webové prezentace pro společnost AVICENNA Company, jednoho z největších výrobců a prodejců herbálních přípravků v České republice. Zajímavé na této zakázce je, že F-ART Agency vytvářelo nejen webové prezentace, ale především pomáhalo při tvorbě marketingu (=účelu) této prezentace, v souladu s novou obchodní a prodejní strategií této společnosti.

Pro české a slovenské klienty je tak dnes nabízena komplexní prezentace společnosti na adrese www.avicenna.cz, která obsahuje více než 500 jednotlivých stránek, mimo jiné podrobné informace o 60 výrobcích společnosti, rozsáhlý herbář rostlin a ingrediencí, archív z tisku (Blesk, MF Dnes), online obchod, možnost registrace lékáren a jejich vyhledávání zákazníky, a možnost exportu každého článku do PDF, tisku či zaslání emailem.

Rozsahem se jedná o jednu z největších firemních prezentací v ČR, přičemž, díky redakčnímu systému F-ART EXTREME, jsou veškeré informace spravovány přes velice komfortní webové rozhraní, a ihned publikovány.

Pro zákazníky z Evropské unie byla zvola jiná strategie - AVICENNA Company zde aspiruje na to, stát se významným výrobcem a velkoobchodním dodavatelem v EU, nezaměřuje se zde tudíž na retail klientelu (jako v ČR).

Prezentace v jazyce anglickém, německém a ruském se tudíž zaměřují na získání velkoobchodních zakázek. Základem je opět kvalitní redakční systém, multi-jazykový, včetně takových “maličkostí” jako je automatická optimalizace pro vyhledávače, online publikování, či export do PDF, včetně obrázků, pro texty v ruštině, angličtině a němčině.


AVICENNA Company je zajímavá i tím, že zaměstnává ve výrobě převážně osoby se změněnou pracovní schopností, což je zajímavé pro firmy, které tyto limity, dané zákonem č. 474, nesplňují.


Komentáře

  1. 1 noname 23.09.04, 18:57:24
    FB

    shodou okolností jsem si asi před hodinou všechny tyto weby prohlížel. Gratuluji k dobře odvedené práci. Jediné co bych jim snad vytknul je na můj vkus taková nijaká grafika (ve smyslu barevnost, atd.). Nejsem grafik, jen to tak na mě působí. Ale afaik to jsou vše barvy aviacenny, takže z té strany jen přizpůsobení se corporate identity.

  2. 2 Radek Hulán 23.09.04, 19:10:25

    [1] podle mého názoru je barevné podání vhodné pro danou oblast trhu, navíc, je tradicí společnosti jíž více než 12 let a grafička se mu pochopitelně přizpůsobila...

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem