Nekonečná pokračování některých seriálů by se měla zakázat

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Nekonečná pokračování některých seriálů by se měla zakázat

Ze života 25.01.08

Nějak jsem si nejspíš omylem pustil televizi a zrovna tam běžel seriál Ally McBealová. Dřív, kdysi dávno, jsem tento seriál celkem s oblibou sledoval. Nemuselo se u toho přemýšlet a, ačkoli to nebylo kdovíjak inteligentní, byla to tehdy příjemná změna v tehdejší skladbě pořadů. Nynější podoba, do které se seriál přetvořil a kterou jsem měl možnost dnes z části vidět, je přímo karikaturou původních dílů. Všichni tam jsou staří, vrásčití a ubozí. Ačkoli už „pěkně zestárli" a rozhodně nevypadají tak, jako vypadali dříve, používají stále stejné repliky a nějak nám mentálně zamrzli.

Celé je to tak jen produktem toho, co lidi chtějí. Chtěli to předtím, tak se rozhodli režiséři, že se toho musí držet. Kdybych nepřestal kdysi dávno se sledováním, tak bych si té „změny" možná ani nevšiml. Takhle je to ale do očí bijící. U toho dnes vysílaného dílu jsem se velmi bavil. Bavil jsem se ale pouze nad trapností :-).


Komentáře

 1. 1 Michal Vácha 26.01.08, 12:11:15
  FB

  Ordinace v růžové zahradě díl 201 :-) opravdu hovadina - ztráta času, ale furt se na to kouká skoro 2 000 000 lidí....nechápu :-)

 2. 2 Michal Šnajdr 26.01.08, 13:06:54
  FB

  [1] to je jeste nic. Az to bude mit 1500 dilu jak Tak jde cas tak to bude silenost. A rozhodne lepsi ordinace nez Velmi krehke vztahy.

 3. 3 Diagon Swarm 26.01.08, 13:43:54
  FB

  [1] Ordinaci jsem sledoval vždy, když jsem zrovna přespával doma, protože se na to dívali rodiče. Teď už se ale řeklo, že je téma gynekologie vyčerpáno a přešlo se na chirurgii. Herci se částečně obměnili a jede se jakože nic. Já jsem z těch nových dílů žádný neviděl, ale ani rodiče už na to nechtěj koukat, tak to bude asi fakt mazec :-).

 4. 4 Daniel Fibikar 28.01.08, 21:14:44
  FB

  Ally McBealová alias Calista Flockhart mě vždycky byla strašně sympatická. Ale seriál byla hrozná blbost :D když jsem byl menší koukal jsem na to jen kvůli ní :D

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem