MIX08: v březnu živě z Las Vegas

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

MIX08: v březnu živě z Las Vegas

MIX08

MIX08 je pravidelná konference pro webové vývojáře organizovaná Microsoftem v Las Vegas. Díky laskavosti společnosti Microsoft Česká republika se budu ročníku 2008 účastnit také (skvělá nabídka na "podílení se na nákladech" od marketingového oddělení + KFL nakonec zahrnuje vlastně vše, takže opravdu nešla odmítnout).

Kromě keynote Steve Ballmera bude na programu řada přednášek o (budoucnosti) Live.com, SilverLightu a dalších technologiích.

Díky Microsoftu se tedy můžete na MyEgo.cz těšit za pár týdnů na online popis klíčových keynotes a panels, případně i na pár fotografií z leteckého pohledu na Grand Canyon :-)  Osobně se moc rád seznámím s lidmi z Microsoft CZ teamu (a případně si i zahraju večer nějaký ten poker).

Jako předkrm si můžete přečíst něco o MVP Summit Seatle 2007, který hezky popsal před rokem Pavel Koza (ce4you.cz), největšího českého webu zaměřeného na Windows Mobile zařízení.


Komentáře

  1. 1 Adam Donocik 15.01.08, 23:54:02
    FB

    Jaká náhoda, taky jsem pozván, ale ne s MSFT CZ. Těšil jsem se na celý MIX, ale jedu pouze na 6. března, pak se hned vracím domů (D.C.).

  2. 2 Jan Polzer 17.01.08, 13:45:23
    FB

    No jo, taky jsem se těšil, když jsem dostal pozvánku. Nicméně s koncem mého působení v Computeru a Živě, padla i možnost mé účasti na této akci. Tam, kam včil přispívám, už to pro MS není v tomto směru zajímavé. Takže Radku, zcela otevřeně říkám, že Ti závidím, a těším se na podrobnou reportáž. A hlavně na zážitky z pokeru :-)

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem