Miluji tě, jsi prima, ale rychle se změň!

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Miluji tě, jsi prima, ale rychle se změň!

Ze života 06.02.08

Zašel jsem se svou milou na výborné představení Joe Dipietra a Jimmyho Robertse Miluju tě, jsi prima, ale rychle se změň! v podání žáků Mileny Klinecké v jednom malém divadle v Praze. Přiznám se, že do divadla chodím jen zřídkakdy, tentokrát jsem byl ovšem nadmíru nadšen. Humorné muzikální představení se věnuje roli muže a ženy a jejich problémům (rodina, sex). Je pravděpodobné, že mnoho lidí se v těch rolích vzhlédne, takže dostávají ještě větší kouzlo.

Hra samotná je výborná, ale i realizace mě velice nadchla. Úplně mě to vtáhlo do „děje“ a do reality jsem se vrátil až ve chvíli, kdy představení skončilo. Snad nikdy jsem se v divadle nebavil tak jako právě včera večer, takže můžu jedině doporučit.

Pokud je mi známo, tak někdy v únoru bude další možnost představení shlédnout. Pravděpodobně půjdu znovu a pozvu i pár přátel, protože to stojí za to. Vstupné je dobrovolné a atmosféra příjemná (mraky pěkných holek na jevišti i v obecenstvu :-)).

Jenom si tak říkám, jestli jsem se tímto zápiskem trefil do noty aspoň někomu, kdo to tady čte? Chodíte tu někdo do divadla? Jak žijete (kulturně?) i mimo počítače (resp. notebooky)?


Komentáře

 1. 1 Michal Šnajdr 07.02.08, 14:12:54
  FB

  My jezdivame s rodicema na predstaveni Slovackeho divadla Uherske Hradiste na Buchlove, tam mivaji vzdycky nejakou dobrou komedii. Treba Rychle sipy nebo Na ty louce zeleny.

 2. 2 Daniel Petrovič 07.02.08, 15:59:31
  FB

  Já byl teď v pátek po dlouhé době také za kulturou. S přítelkyní jsme navštívili muzikál Dáma s kaméliemi v Ta Fantastice. Příjemně mě to překvapilo.

 3. 3 Žemlička Jirka 07.02.08, 21:51:05
  FB

  To já jsem chodil celkem často. Hlavně s přítelkyní na muzikály a komedie a někdy s klukama, chodili jsme s klubem mladých diváků, bylo to skoro zadarmo a zbytek večera jsme pak alespoň mohli trávit v hospůdce.
  Ale jinak do divadla chodím rád. Ale častějš asi do kina :)

 4. 4 Fabricius Marián 08.02.08, 11:02:40
  FB

  Heh, tak prvé mi napadlo, ako asi vznikli tieto fotky :-) Teda obrazový záznam z dovadelného predstavenia :-)
  Ja som v divadle bol fakt len pár krát, na dvoch rukách by sa to dalo asi spočítať, skôr si zájdem do kina. Ale kamarát hrá v jednom malom dobrovoľnom divadle tak v poslednom čase ho chodíme čas od času pozrieť. Vo veľkých divadlách som bol fakt asi len 3 krát, zato raz som do divadla fakt utekal a to bolo na We Will Rock You. To bolo zatiaľ najlepšie čo som ja videl :)
  Z kultúry koncerty ešte, to ja rád. Za tie si aj priplatím a zájdem do Prahy ak hrá niekto kto fakt stojí za to.

 5. 5 Pavel Kouřil 09.02.08, 11:57:41
  FB

  Mám studentský předplatný do Slováckýho Divadla v Uherským Hradišti - takže ano, do divadla chodívám. :)

 6. 6 Diagon Swarm 09.02.08, 16:55:00
  FB

  No paráda. Koukám, že zjedší čtenáři mají určité kulturní cítění. To mě těší. To aby se nějaký příští zápisek jmenoval "a máte taky babu?" :-).

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem