Jaké pouzdro na opasek pro HTC Touch HD?

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

Jaké pouzdro na opasek pro HTC Touch HD?

HTC Touch HD je mobilní telefon se současným nejlepším displejem - 3.8" 800x480. Ten si samozřejmě zaslouží patřičně chránit, nejlépe v koženém pouzdře za opaskem.

Osobně mám taková pouzdra hned dvě, jedno černé Krusell Hector L a druhé hnědé Celly "iPhone" (ten má stejný rozměr jako Touch HD). Obě jsou z pravé kůže a výborně zpracované.

pouzdra na Touch HDvlevo Celly, vpravo Krusell

Důležité je ovšem připevnění k opasku. Krusell dělá u některých modelů multidapt, a to je katastrofa. Jedná se o sponu, která má sloužit ke snadnému uchycení a pevnému držení, nicméně to druhé není vždy pravda.

Kupte si zásadně pouzdro bez spony, pokud nechcete, aby se vám telefon někde nepozorovaně ztratil...

pouzdra na Touch HD

Komentáře

 1. 1 Blatecký Lukáš 15.01.09, 07:16:42
  FB

  Když jsem si kupoval Kaisera, tak v balení bylo přiloženo pouzdro od HTC s onou "silnou" klipsnou na kalhoty. Což o to, svírá pevně, ale člověk nesmí v zimní bundě nadzvednout ruce, protože to se rázem odepne i pouzdro s telefonem a v lepším případě uvízne uvnitř bundy, v horším jde rovnou k zemi.

 2. 2 Radek Hulán 15.01.09, 07:22:12

  [1] přesně, takové pouzdro je k ničemu, správné pouzdro musí držet z obou stran, dokud nerozepneš opasek...

  Já třeba před pár lety s multidapt ztratil telefon jen při obyčejném vystupování z taxíku, kdy se telefon otřel o bok sedadla, spona se vypnula a zůstal tam...

 3. 3 Jakub 15.01.09, 07:22:18
  FB

  Ahoj, já osobně pro své HTC Touch Pro také mám pouzdro od Krusellu s multiadapt "portem", ke kterému jde přidělat spona (která vypadá celkem tuze, ale po pražské MHD bych si to neriskl), nicméně tam mám taky ony uchyty pro pásek. Takže multiadapt sponu jsem oddělal (nebo vůbec nepřidělával, už nevím, jaký byl počáteční stav:) ) a používám akorát ty kožené úchyty (nebo jak se to jmenuje ... prostě to, co más vyfocené na těch fotkách). Neboli multiadapt ničemu nevadí, stačí ho nepoužívat :)

 4. 4 Blatecký Lukáš 15.01.09, 07:29:32
  FB

  Jinak teda abych odpověděl na otázku v nadpise - asi bych se přiklonil k pouzdru značky Celly. To poutko na pohled vypadá mnohem robustněji, byť je jen jedno. Na druhou stranu také Krusell určitě ví, jak na to ale... ta dvě poutka se mi tam moc nelíbí :)

 5. 5 Ondra 15.01.09, 09:05:19
  FB

  Na Kaisera jsem kupoval tento http://cgi.ebay.co.uk/ obal, je na výšku, má sponu, která je ještě jištěná připínacím páskem, na vrchu je silný magnet. I materiál je docela kvalitní, nicméně při porovnání s těmi výše bude několikanásobně levnější. :)

 6. 6 David Jagoš 15.01.09, 10:25:56
  FB

  No já osobně na svůj E-TEN M700 (vážně, Radku, E-TEN není zas tak špatná značka. Hardware je téměř srovnatelný s HTC, jediný problém je softwareová výbava, ale s tím si šikovný uživatel poradí. I když musím uznat, že stará M700 pomalu přestává stačit mým nárokům.) používám originální pouzdro, které bylo přibaleno. Používá systém, kde je normální spona, ale je zespoda jištěná koženým páskem (http://www.ce4you.cz/img...)- samo to nespadne a se sundáváním mám sám problémy. Jediné nebezpečí je, že zavírání je "jen" na docela silný magnet, takže otevřít ho je celkem snadné. Na druhou stranu, PDA je v pouzdře tak natěsno, že nemůže samo od sebe vypadnout a ani nejde vytáhnout bez vědomí majitele (jeden kapsář na nádraží mě takovým pokusem probudil, takže vím, o čem mluvím).

 7. 7 Michal Gavlík 15.01.09, 14:32:42
  FB

  [6] Originální pouzdro stojí za prd a měl jsem hold moc smůly najednou. Jeden den se utrhl z jedné strany ten pásek (přišitý moc hustými stehy) a než jsem ho stihl nějak opravit, tak jsem druhý den přišel o celé pouzdro i s ETENem - kovová spona je totiž jenom přilepená k pouzdru. Smůla byla, že se mi to stalo na nejfrekventovanější ulici u nás ve městě, takže kdyz jsem na to po cca 20ti minutách přišel, neměl jsem už šanci ho nalézt. :(

Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem