InterWrite Fullscreen - kvalitní klávesnice pro PDA

MyEgo.cz

home foto blogy mywindows.cz kontakt

InterWrite Fullscreen - kvalitní klávesnice pro PDA

Kvalitní hardwarová klávesnice je ideální pro profesionální použití telefonu či PDa s Windows Mobile, kdy takového zařízení často nahradí i notebook a přitom má jen 150g. Někteří lidé ovšem nechtějí nosit 150g těžká zařízení, ale jen 100-110g vážící, a kupují si tedy PDA bez klávesnice.

Zde nastupuje na řadu softwarová emulace klávesnice. Existuje jich celá řada, základní je samozřejmě integrovaná ve Windows Mobile, velice oblíbené od třetích stran jsou Resco Keyboard, HiKeyboard, InterWrite Keyboard, SPB FullScreen Keyboard či InterKey Pro.

Sunnysoft ovšem přišel s inovací, na kterou jsem osobně čekal, a kvůli níž jsem dosud na zařízeních bez HW klávesnice musel používat kombinaci InterKey Pro a SPB FullScreen Keyboard. Nový produkt nazvaný Sunnysoft Interwrite Fullscreen kombinuje výhodu kvalitní "malé" klávesnice (v řadě jazykových mutací), numerické klávesnice a fullscreen klávesnice na celou obrazovku.

Malá klávesnice obsahuje i poměrně kvalitní integrované doplňování slov, napíšete začátek slova a jsou vám nabídnuty jeho eventuality:

Interwrite Fullscreen
Interwrite Fullscreen

Samotná fullscreen klávesnice se dá samozřejmě namapovat na hardwarové tlačítko, což je asi nejužitečnější, a píše se na ní velice dobře. Stisk tlačítka je oznámen akusticky, existují šipky pro pohyb v textu, a je možné rozšířit pole pro zadávání textů na zobrazení několika řádků. Až jste spokojeni se zadaným textem, stisknete Send, a text se přenese do aktivní aplikace.

Interwrite Fullscreen

Celkově hodnotím Sunnysoft Interwrite Fullscreen jako zatím nejlepší existující softwarovou klávesnici pro PDA. Cena 500 Kč + DPH jejím kvalitám zcela odpovídá.


Nový komentář

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve  registrovat Facebookem